Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi időt tölt gyermeked és...

Mennyi időt tölt gyermeked és férjed/párod együtt? Kettesben milyen programjaik vannak?

Figyelt kérdés
Abszolút nyugodt vagy mikor nélküled csinálnak épp valamit? Vagy van amitől kitör a frász?
2012. aug. 19. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen nyugodt vagyok,ha együtt vannak,és kb. ugyanannyi időt tölt vele is,mint velem..Szerencsések vagyunk,mert ő otthonról dolgozik,így elég rugalmas a munkaideje..Sétálni szoktak,barátokhoz átmenni kávézni,trambulinozni,udvaron játszani,mesélni/énekelni,najó youtube-ról gyerekdalokat nézni,meg sokszor ő fürdeti este.
2012. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én férjem is sokat van itthon, a munkája ilyen. De csak du. foglalkozik a gyerekkel. Legózni még sose ültek le együtt. Nem a férjem műfaja sajnos.

Sokszor mennek vásárolni és fagyizni. Számítógépen is sokat néznek mindenféle zenét, dalokat.

Majdem minden nap 1 órát (ha jó idő van) medencéznek.


Kb. 2 éves koráig nem nagyon hagytam a férjemmel csak az anyukámmal vagy az anyósommal. Nem azért mert nem tud rá vigyázni, hanem azért mert a férjem "nem lesi mindíg " a gyerek kívánságait úgymond mint én.

Nem "ugrik neki " ha szomjas stb.. De 2-3 alkalom után láttam hogy semmi gond, ezért most már több órát is együtt vannak nélkülem (fodrászhoz megyek, stb.)

Ha elmennek vásárolni egy pelenkázótáskát telepakolok, hogy mindíg ott legyen kéznél ha valamire szükség van (váltóruha, uzsonna, innivaló, rágcsálnivaló) így biztonságban érzem "magam" :)

De együtt járnak fodrászhoz is. Az mondjuk nem sok idő.


Ismerek olyan anyukát is, aki még nem hagyta apukára a gyereket soha. Ez probléma is lehet a későbbiekben.. szerintem.


A férjem látja hogy én hogyan foglalkozom a gyerekkel és az alapvető dolgokat Ő is betartja. Így nagyon nincs miért aggódnom.


Most 3 éves a kisfiam.

2012. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég sokat.Mivel én terhes vagyok-a 34. hét végén-holnap kettesben mennek megnézni a délelőtti programokat a Dunán(Bp.).És most is éppen Ő altatta(szerintem már Apuka is alszik).Mivel építjük az új házunkat,sokszor átviszi magával(pár házzal van csak odébb,mint ahol most lakunk),és "segít" neki a kicsi.Szerencsére Apósom is sokszor ráér,így a 3 fiú együtt van.Én jó szívvel,és bátran bízom rá,a kórházban töltendő napok miatt sem aggódom,mert azon kívül,hogy a gyerekkel jól bánik,a házi munkák is igen jól mennek neki,így biztos,hogy tisztaságra jövünk haza.4 éves a kisfiunk.
2012. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a ferjem is pont ugy ellatja a kislanyunkat mint en. barhova ahova lehet magaval viszi, imadnak egyutt lenni.
2012. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!