Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lázcsillapító vált be...

Milyen lázcsillapító vált be a kisgyereketeknek? Mennyi idő alatt hat a lázcsillapító, amit használtok?

Figyelt kérdés
Nekünk nemigen használ a Nurofen, pedig tudom, hogy dicsérik; és a gyerekorvos féle klasszikus lázcsillapítókúp is csak néhány tizedet vitt le. Még leginkább a Panadol használ, de 39 körül már az se nagyon mozdítja meg. Akkor jön a priznic. Ti mit próbáltatok még?

2012. aug. 1. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, kisebb láznál, hőemelkedésnél jó a Nurofen, meg a Panadol(bár ez kikészíti a gyomrot a dokink szerint, csak módjával adom neki), de magasabbnál valóban nekünk se hat semmit:-((, olyankor ülőfürdő+kúp neki, nekem meg kéztördelés, hogy mikor kap lázgörcsöt:-(( Állati hamar felszalad a lányomnak, ha nem sikerül 38,5 alatt tartanom. Meg ne adj a gyerekre csak 1 szál pelenkát, vagy bugyit ha már szobatiszta.
2012. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

natulrlandos lázkúp.komolyan percek alatt leviszi a három éves fiamnak

ha huzamosabb ideig lázas,felváltva adom a nurofen kúpot a naturland kúppal,de úgy időzítem,hogy a naturland maradjon éjszakára

2012. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a Nurofen viszi le a lázat, de ha nagyon felszalad nekik, akkor priznic. Érdekes, hogy a lányomnál a Nurofen kb 20 perc alatt hat, a kisfiamnál majdnem egy óra kell hozzá.
2012. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Baranka ***** válasza:
Szerencsére a lánykámnak hőemelkedésnél nem volt komolyabb baja. A doktornénik a panadolt ajánlotta a 2 hónapos oltás után. Azóta nem is próbáltunk mást. Szerencsére nem kellett sűrűn használnunk. Max hőemelkedésnél és fogzásnál mikor már nagyon szenvedett a lány.
2012. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mexalen lázkúpot használok mindegyik gyereknél, Nurofen sziruppal kombinálva. A kúpot szoktam adni lefekvések előtt, máskor a szirup.
2012. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!