Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vegyek már 3-4 éves 104es...

Hol vegyek már 3-4 éves 104es lányomra kardigánt, pulcsit nem aranyárban? Teszvesz vatera 2500-3000nél állnak (plusz posta) amire licitáltam, én ennyit nem adnék egy használtra amit nem is látok ugyebár mert a kép csalóka is lehet.

Figyelt kérdés
Webáruházakat (amiket ismerek használtruhások) mind végignéztem egy darab kardigán vagy pulcsi sincs! Szerettem volna egy párat venni az ovi kezdésre de hát hol a fenébe?? Vegyek újat 4-5 ezer ft-ért és az csak egy darab? na ne már. Más hol vásárol??
2012. aug. 1. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nézz szét más oldalon. Pl.expressz, jofogas, aprod stb.
2012. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
expressz?? na nem jutott még eszembe expresszen ruhát keresni :)
2012. aug. 1. 14:02
 3/20 anonim ***** válasza:
facebookon fent vagy? mert tudok küldeni kb 5 ruhás oldalt ahol olcson lehet venni!
2012. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez elég nehéz lesz a napokban. Az üzletek a nyári cuccokat akciózzák, az őszi meg még sehol.

DE, én a C&A-ban vettem 3000-ért vastag pufi mellényt a fiamnak, a H&M-ben farmert 2500-ért. Szerintem tavaly őszi maradék lehet. Turiban 900-ért vettem a tavasszal kötött pulcsit.

Vaterázni én sem szeretek, mert a postaköltséggel együtt annyiba kerül, hogy abból már újat is veszek.

2012. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát felénk egyetlen turi van amiben van gyerek ruha ronda leharcolt bolyhos kopott darabok 4990 es kiló áron...
2012. aug. 1. 14:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Lassan kezdődnek a börze időszakok és ott jó áron hozzá juthatsz!
2012. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi face-en is fent vagyok ott is írtam mostanában jópár ilyen csoportba, semmi reakció.
2012. aug. 1. 14:06
 8/20 A kérdező kommentje:

Börze októberben lesz a környéken, csak a gond az hogy szept.kezdjük az ovit és én is a munkát így is örülök ha mindenki eljut a helyére flottul-időben szabadságról szó se lehet, hétvégéim foglaltak egyéb munka miatt szóval jó lett volna előbb beszerezni a dolgokat. De nem értem, sose volt ez gond, csak valahogy ebben a méretben már :((

A lányom 2 éves méretű őszi cuccait már mind el is kapkodták!

2012. aug. 1. 14:08
 9/20 anonim ***** válasza:

Most a tescóban láttam nagyon jó pulcsikat tök jó árban, gondolom tavalyi termék. Esetleg érdemes ott is körülnézni. Teszveszen vaterán is ki lehet fogni jó dolgokat, de ahhoz hosszasan kell bogarászni (vagy rendelkezni kell egy bejáratott eladóval :D), mert sokan iszonyat árat kérnek a cuccaikért, de ha rászánsz egy kis időt akkor lehet találni olcsón is.

Én 1100Ft-ért vettem 11 ruhát köztük volt egy sose használt címkés (új ára 2000Ft-volt) mind csodaszép nem agyonhasznált, kinyúlt, hanem mintha új lenne :)

2012. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Itt nézz szét:

[link]

2012. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!