Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves kislányomnak...

3 és fél éves kislányomnak nincs társasága, mit tegyek érte?

Figyelt kérdés
Ahová költöztünk lakótelepre, alig vannak vele korabeli gyerekek, valahogy ő mindig kimarad az összeszokott csapatból, hozzánk nem jár fel senki, rokonaink között sincsenek gyerekek, bölcsibe jár, de most ott is nagyon kevesen vannak. Szeretném, ha lenne még egy-két kislány itt a telepen, akikkel gyakran összejárunk, de nem úgy alakult a helyzet. Már mindenkivel megpróbáltunk úgymond összebarátkozni, de valahogy nem vagyunk (vagyok)egyik anyukáknak sem szimpatikus, ezért a gyerekemet sem veszik számitásba, mint kis barátot, ő sosem számit, nem számolnak vele, hogy ő is van, vele is lehetne barátkozni. Na meg, soha nem gondoltam volna, hogy van olyan lakótelep, ami ennyire kihalt gyerekszempontból. Sokszor már feladnám, de jó lenne, ha lenne állandó kisgyerekes társaságunk.
2012. júl. 24. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Kihalt a játszó, sőt ekkorák már oviban vannak!
2012. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez szomorúsággal tölt el engem, mert nem hittem volna, hogy nem lesz kis játszótársa, de a kislányomnak még nincs tesója sem és unokatesói sem. Úgy szeretném, ha lenne, de mit tehetnék érte?
2012. júl. 24. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Megkérdezhetem merre felé költöztetek?
2012. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi székesfehérváriak vagyunk.
2012. júl. 24. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg játszóház, játszóterek. Ilyen helyeken tudnátok ismerkedni.
2012. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!