Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányomnak még...

Két éves kislányomnak még nincs két a hátsó 4 foga?

Figyelt kérdés
ma már ötször volt széklete hígabb, lehet eza foga miatt?
2012. júl. 13. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A válasz a széklet kérdésre egyértelmű nem. 4 gyerekem van a két kicsinek (3 és 2) a mai napig hiányzanak a hátsó őrlők, sőt! A 6 éves nagyobbnak 4 éves volt, mikor az utolsók kibújtak, az előttük levők pedig fél évvel korábban. Én első sorban az étkezésben keresném , mi lehet a ludas,esetleg több gyümölcsöt evett, vagy kapott zsírosabb tejet, ne adj Isten, össze szedett valamit. Figyeld, hogy a következő 24 órában mi változik, ha a hasmenés nem javul, javaslom holnap délelőtt a gyerekorvosi ügyelet keressétek föl
2012. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát tejet ivott reggel meg almalevet is ma! Az a szomorú, hogy egész héten a dokit jártuk fülgyulladás miatt:( Szóval nagyon nem örülnék neki ha lenne valami gond ismét, pláne, hogy vnap lesz a sznapja!!!!
2012. júl. 13. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom is 2 éves, Neki sincs még kinn. Nekem még régebben azt mondta a védőnő, hogy előfordulhat hasmenés és hőemelkedés is, bár azt, hogy 5x lehet-e, azt nem tudom. Általában 3 éves korra kijön az összes fog.
2012. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is két éves, neki most mocorognak, alul az egyik, mintha már foltokban átszakította volna az ínyét. Lehet az almalé a ludas. Próbáld diétáztatni.
2012. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fülgyulladással is összefügghet, főként ha kapott antibiotikumot. Adj neki vmilyen probiotikumos készítményt, azzal nem árthatsz. (normaflor pl)
2012. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!