Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy már nem igényli...

Létezik, hogy már nem igényli a déli alvást?

Figyelt kérdés
Két éves múlt a fiam és 2-3 hete hetente egyszer kétszer de van,hogy háromszor nem alszik.(Ilyenkor persze korábban jön az este mert hamarabb kidől.) Beviszem és még egy óra múlva is fent van(nincs hiszti meg semmi,elvan,nézelődik). Hagyjam rá vagy mindenképp kell,hogy aludjon ebben a korban?(egyébként ha alszik 2 óra átlagban de van hogy 3).Köszönöm a válaszokat előre is.
2012. júl. 24. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb,ha alszik,de ilyenkor már nem akkora probléma,ha egy-két alkalmat kihagy!:)
2012. júl. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kislányom most 21 hónapos és rendszeresen nem alszik délben. Ha igen két óra után úgy kell felébreszteni. De akkor meg 11-ig nem lehet ágyba dugni. Állítólag én is ilyen voltam. :) Én nem erőltetem. Mesét olvasunk, beszélgetünk alvás helyett a kiságyban egy órát. Elég időigényes, de szüksége van a pihenésre és szerintem oviban is nyugit várnak majd el tőle, ezért erőltetem.
2012. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!