Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Merjek a fiamnak venni pótkere...

Merjek a fiamnak venni pótkerekes bicajt 3-dik szülinapjára ha a három kerekűt sem tudja hajtani?

Figyelt kérdés
Van neki egy smoby márkájú 3 kerekű triciklije de egyáltalán nem tudja tekerni,csak úgy megy vele mint a kis motorral hogy a földön hajtja.Magyaráztam már neki nem egyszer nem kétszer hogy kell de csak nem úgy csinálja. Amúgy maga a tricikli is elég nehéz szerkezetű és szerintem nehezen tekerhető.Abból gondolom hogy a kis barátja eljött egyszer és ráült de még ő sem tudta tekerni pedig a pedálos traktorral megy rendesen. ezért gondoltam hogy vennék neki pótkerekes bicajt hátha azzal menne de félek hogy csak pénzkidobás lenne!
2012. júl. 21. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen böngészgettem, kb 2 hét alatt találtam megfelelőt, ami nem hibás, szép állapotban van, nem rozsdás, és elfogadható árú. Végülis 7500-ért találtam, de tényleg szép, újszerű. A posta még rájött, ami 1600ft volt, így 9170ft volt a kisbicó, de utólag anyósom azt mondta kifizeti. Erre nmem is számítottunk, de elfogadtuk. Esetleg te is kérdezgesd ki mit akar venni ajándékba majd a szülinapra. És mondhatod azt is, hogy ne vegyen senki semmit, hanem adjon bele a biciklibe pl 2000ft-ot, vagy 4000-et, te tudod mennyi a kapacitás. És így már mindjárt könnyebb. Neked is anyagilag, meg árban is megfelelőbbet találni. Első voltam.
2012. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,de én jobb szeretnék úgy venni hogy látom szemtől szemben a biciklit és esetleg a fiam is kitudná próbálni! abban sem vagyok biztos hogy milyen méret kellene neki de szerintem 12-es,most 99 cm.

Nézegettem a megyében lévő hirdetéseket de eddig még nem akadtam rá az igazira! Azért sem szeretnék újat mert ha tekeri is 1-2 évnél tovább úgysem használná ezt a méretet!

2012. júl. 24. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!