Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos Anyukák! Fülbavaló...

Lányos Anyukák! Fülbavaló ügyben kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
2 éves lányom kinőtte a bébifülbavalóját.Járunk most egy közösségi foglalkozásra,ahol van egy pici lány és egy csodaszép nikkelmentes swarovski fülbevaló van a kis fülébe....azt mondja az Anyukája,hogy pár ezer forintért rendelte neten,és nincs vele semmi gond,meg tényleg csodálatos is!A kérdésem az lenne,hogy Ti mernétek ilyesmit tenni a lányotok fülébe?Vagy esetleg van itt olyan ,akinek van is ilyen?

2012. júl. 19. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:

bocsánat a hibákért,de telefonról írok és írtó picik a betük....

szóval nem fülbavaló,hanem fülbevaló

2012. júl. 19. 13:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,ha bírja a füle és valóban olyan csodás kis ékszer..De én igazság szerint még nem hallottam róla,de felkeltette az érdeklődésemet utánna fogok nézni,az én kilányom 9 éves és szeretne új fülcsit.:)
2012. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha pár ezer Ft volt csak, akkor azokból könnyen kihullik a kövecske, meg nem is tudom milyen a kapcsolójuk, de általában nem gyerekbiztos és nem kényelmes (legalábbis alváskor nem - hacsaknem mindig kiveszed).

Én kisebb korban inkább biztonságosabb fülbevalót választanék, annak ellenére, hogy tényleg csodaszépek ezek a Swarovski köves fülbevalók. 14 éves keresztlányomnak is olyat vettem, ő már tud rá vigyázni. 2 éves lányomnak nem vennék olyat még, legalábbis arra hogy egész nap a fülében legyen biztos nem. Felügyelet mellett pár órára talán...

2012. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utána kell nézni, hogy érheti-e víz például, bztoségi kapcsa van-e, stb. A praktikum is számít, nem csak, hogy szép. Én vettem egyet a lányomnak, 2 hét múlva kiesett a kő. :( Ha minden nap ki kell venni, nem kellemes, meg az se, ha könnyen kiesik. Ilyen kicsi korban én csak aranyat raktam be, eszembe se jutott más. Ha gondolod, egy próbát megér.
2012. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 erabera74 válasza:
Az én kislányomnak fehér arany fülije van, csillivilli kövekkel. Tuti megbízható,és tudom hogy nem lesz tőle baja.
2012. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsa megfelelő, akkor én simán beletenném. A kislányomnak most cseréltük a babafülcsijét, egy jó drágát kapott ( na nem tőlünk), és nem volt jó a csatja, úgyhogy szerintem ez nem ár kérdése, inkább fazon vagy kászítő!
2012. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!