Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen könyvet veszel, vennél...

Milyen könyvet veszel, vennél 7-9 éves gyerekeidnek a szülinapjukra?

Figyelt kérdés
Konkrétan gondoltam, nem műfajilag.
2012. júl. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom, ez nem lesz konkrét válasz, de olyat, ami az érdeklődésüknek megfelelő.

Pl. lányoknak vannak lovas/ balettos/tündéres témájú regények.

De a régi, és mostanában újra megjelentetett klasszikusok is nagyon jók, pl. pöttyös könyvek, vagy a régi Delfin sorozatban megjelentek.

De nagyon jó ismeretterjesztő könyveket is lehet kapni, pl. Mi Micsoda sorozat.

2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 7-8 évesen Geronimo Stiltont kért és olvasott, 9 évesen Harry Pottert. Mindkettő szuper, így szívesen vettük meg neki!
2012. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy konkrétat, mert most MINDEN érdekli őket: tudományos-ismeretterjesztő (Mi micsoda), még a mese (népmesék, hagyományos mesék), már a mesés regény (pl. Rumini, Brumi), a varázslós/tündéres, a fantasztikus is, a kisiskolásokról szóló "igaz" történetek, az ifjúsági regények is - tényleg minden.


Amúgy meg persze köszi mindenkinek - át is rágom magam a linken is.


Örülök még további ötleteknek :)

2012. júl. 15. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismered a moly.hu oldalt?

Ez egy könyves portál, nézz körül, ha nem ismernéd, én mindig innen tájékozódok, milyen könyveket érdemes olvasni...

2012. júl. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromból nekem meghatározó könyvélményem a Csudálatos Mary. Kevesen tudják, de van vagy 5-6 része a sorozatnak, és meg is jelent itthon mindegyik.
2012. júl. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!