Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet megnevelni egy 3...

Hogy lehet megnevelni egy 3 éves gyereket?

Figyelt kérdés
Már nem bírom idegekkel. Amit mondunk neki, biztos hogy az ellenkezőjét csinálja. Csúnyákat mond rám is , és az apjára is, köpköd, nem fogad szót. Senki nem köpköd előtte, itthon nem láthatta. 6 hónapos terhes vagyok, meleg is van, nincs idegrendszerem. Hiába próbáljik szép szóval, büntetéssel, néha még veréssel is, semminek semmi haszna. Mit csináljunk vele? Kikészít.
2012. júl. 15. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem kell rögtön a Kérdezőnek támadni!

ISmerek én is oylan családot (rokon) ahol 2 lány van (3 év korkülönbség)

Az egyik össze-vissza lóg mkivel, hazudik, 14 évesen cigizni kezdett, szüleitől csak pénzt követel, volt abortusza stb.

A másik lány meg fősikolára jár, sosem cigizett, 1 barátja van 4 éve, nem hazudozik,amit keres diákmunkán abból vesz a szüleinek dolgokat ...szóval tűz és víz a kettő, és ugyanazon szülőpár nevelte őket!!!!

Kérdező!

Próbáld ki ezt a sarokbaállítást, ez használhat; Csak egyet fogadj meg jótanácsnak: az indulatot (amennyire lehet!!) ne lássa rajtatok, mert arra reagál. Indulattal az indulatra.

2012. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mostmár én is azt gondolom, hogy a tesó állhat a háttérben. Szeretjük a lányunkat, de ami sok az sok. Ezek után máshogy fogok a dolgokhoz állni.
2012. júl. 16. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!