Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hós kisfiam hallani se...

20 hós kisfiam hallani se akar a biliröl miért?

Figyelt kérdés
vettem neki bilit ezt a székeset de csak ugy ül rá ha levan hajtva pisil és kakil mindenfele mint 1 kiskutya h kezdjem rászoktatni?
2012. júl. 11. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem érett rá! Ne erőltesd,ráér még. Az én 28hónapos lányom is csak mostanában hajlandó bilire ülni. 20hónaposan ő sem igazán díjazta.:-)
2012. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2012. júl. 11. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Még pici, hagyd békén.
2012. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két éves kor előtt szerintem is felesleges ezzel foglalkozni. Ha érett lesz rá, nagyon rövid időn belül megérti és rászokik a bilire.
2012. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is 20 honaposna kapta a bilit es szepen eljatszott vele de beleprodukalni nem volt hajlando. Most 28 honapos es csak most kezdte. Soha nem eroltettuk. Egyik nap a bolcsis gondozo mondta nekem, hogy kepzeljem el kerte a bilit es belekakilt csak ugy magatol. Azota itthon is.
2012. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-dik valaszado vagyok. Most nezem a naptart, nem 28 hanem 29 honapos mar a fiam. Na, gyonyoru anya vagyok. :)
2012. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21 hónapos a fiam, ő is mindenfelé kakál és pisil, ha pelenka nélkül van. Vettünk neki bilit, először nem mert ráülni. Mostmár ráül, de nem gyakran, viszont nem csinál semmit, rögtön áll is fel. Még beszélni se nagyon beszél, csak pár szót mond, de mindent megért, ezért mindig magyarázzuk neki, hogy a bilibe pisiljen, kakáljon. Tegnap magától odament és belepisilt. De utána megint nem. Ma egyszer eszébe jutott és ugyan nem a bilibe, hanem a lavórba célzott, de mi így is nagyon örültünk neki.:) Nem erőltetjük, alakul ez magától. Ha érett lesz rá, úgyis megtanulja.:)

26/N

2012. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!