Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindennap adtok levest ebédre...

Mindennap adtok levest ebédre gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2 évesem nem szereti a levest,bár mi sem,de neki mindig csináltam egy időbe...es mindig ki lett dobva
2012. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, mert nagyon levesesek vagyunk. 20hós a kislányom. Valami levest mindig készítek, ha mást nem is, egy kis zöldségeset, pláne ebben a melegben az plussz folyadék. Szereti és igényli is.
2012. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én kétnaponta szoktam főzni. Egy héten átlag egyszer vagy kétszer eszünk főzeléket, ilyenkor nincs leves. Minden más esetben van. Ilyen melegben is simán/jóízűen megeszik a gyerekek csak nekünk (anyukáknak) rossz megfőzni. Amúgy van egy 4 évesem egy 3 évesem és egy 1 évesem.
2012. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap van leves,mert mi levesesek vagyunk. Leves és második féle. Csak akkor nincs leves,ha elcsúszik a délelőtti bevásárlás,ügyintézés és már nincs időm rá. De van,hogy épp levest főzök csak, másodikra meg eszünk "valamit".
2012. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Minden nap van leves. Nem forrón, de langyosan egy felnőtt tányérral bevág. Kell neki a folyadék.

S nem mellesleg ezt szokta meg. Bölcsiben nincs leves, így amikor hazajövünk akkor eszik. Mindig főzök, mivel nekünk azért kell enni. :)

2012. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem. Mi sem vagyunk levesesek. Heti 2-3x van. DE pl. a héten csak 1x főztem (gyümilevest), hétvégén sem főzök. Ilyen melegben nem kell a leves senkinek. Az oviban van mindennap. Folyadékot iszik eleget meg gyümi is van.
2012. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, én nem szeretem a leveseket, a párom sem, szóval csak nagyon ritkán készítek (azért van olyan, amit szeretek, de pl egy jó gazdag marhahúsleves se nem olcsó, se nem könnyű, hogy minden nap készítsem :)) Néha nyáron csinálok gyümölcslevest, télen meg ha valaki megfázik, de nem viszem túlzásba :)
2012. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!