Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindennap adtok levest ebédre...

Mindennap adtok levest ebédre gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2,5 éves, nem kap mindennap levest.
2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem.Ebben a melegben nem is esik jól a meleg leves,meg örülök hogy egy félét megfőzök.Egyébként szoktam levest is főzni,de ha véletlenül nincs hát nincs semmi gond.
2012. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben örülök ha egyfélét eszik, úgyhogy nincs minden nap leves. Egyébként ilyen kánikula hiányában szoktam levest is főzni, de most valahogy senki sem kívánja. Kivéve a hideg gyümölcslevest, ami ma volt ebédre. :-)
2012. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
0%
Még ebédet sem adok nemhogy levest!
2012. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

17hós fiam még sosem evett levest..mi sem szoktunk és eddig a percig nem is gondoltam rá hogy kéne neki adni...

De ezután fogok neki viszont tuti nem mindennap!

2012. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert 2 félét tuti nem enne meg. Ma húsleves volt, mert azt nagyon szereti, de nem szoktunk sűrűn levest enni.
2012. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én igyekszem minden nap levest adni. Két napra főzöm a meg a levest. De van hogy nincs,mert elfogyott. Akkor sincs tragédia. Olyankor gyümölcsöt adok.
2012. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem ragaszkodom hozzá, mikor mennyi időm van főzni, milyen alapanyag van itthon. Ebben a melegben inkább csak hideg gyömölcslevest.
2012. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk leves+ második az ebéd. Ő is így ebédel ezt szokta meg. 2éves múlt.
2012. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 95 % ban van leves, a gyerekek nagyon szeretik (3,5 éves múlt a nagy, és 23 hósak az ikrek). Most a nagy melegben több nap nem volt, de kellett is valami az egy féle kaja után (gyümi vagy nasi) mert nem volt elég. Nálunk nem nagyon csökkenti az étvágyat a meleg, max a vacsi amit kevesebbet esznek. Bár tegnap azért 3 virsli fejenként lement a kicsiknek. :-)
2012. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!