Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Délutáni ágytisztaság?

Délutáni ágytisztaság?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdi a lányom az ovit, de még nem ágytiszta. Próbálom levenni róla a pelust a délutáni alváshoz, de minden második alkalommal bepisil. Ha pelusban alszik, akkor is van hogy száraz marad, van hogy pisis lesz. Hogy érjem el , hogy ágytiszta legyen legalább napközben? Félek hogy szeptemberig nem jutunk el idáig, és akkor nem tud oviba menni.

Mindig kérdezem lefekvés előtt, hogy kell-e pisilni, de sokszor nem kell neki.


2012. júl. 4. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én nagylányom 2 éves szülinapjára teljesen szobatiszta lett. Júliusban lesz 4 éves, mit mondjak talán tavasszal lett ágytiszta. Hogy miért nem sikerült nem tudom. Egy biztos, egyszer csak gondolt egyet és sikerült. Addig annyi történt, hogy délutáni alvás előtt már nagyon minimálisat ihatott, és alvás közben egyszer kivittük pisilni. Mi is és a Dadus is az óvodában. Az oviban nagyon megértőek voltak velünk. Soha semmilyen negatívum nem érte emiatt a gyerekemet.
2012. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en azt olvastam hogy egy hormon felelos azert hogy a gyerek ne pisiljen be alvaskor, amig ez nem alakul ki, tanitani nem lehet! az en lanyom 2 eves lesz, teljesen agytiszta kb 3 honapja, ejjel sem nappal sem pisil be alvaskor am nem szobatiszta, tegnap volt az elso alkalom hogy szolt: "pisika", kaki is siman bemegy delutan (reggel nem, az rogton ebredes utan megy a bilibe pisivel:D) szerintem hagyni kell amig megerik ra.
2012. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Erről a hormonról én is hallottam.

Első válaszoló szerencsés vagy hogy ilyen dadusotok van.

2012. júl. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!