Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi van ma? Máshol is ekkora...

Mi van ma? Máshol is ekkora butaságot csinálnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Az enyémeim ma folyamatosan csinálják a galibát. akkora butaságokat , hogy az félelmetes. Máshol is ma extra rossz nap van?
2012. jún. 29. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
az én 3,5 évesem csak fekszik és nézi a mesét :) nincs kedve zsiványkodni, pedig nem az a hű de jó kisfiú amúgy :)
2012. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt a vakáció, tele van hülye gyerekekkel az egész GYK.
2012. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Meg a kérdező lakása
2012. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sókristály ***** válasza:

Nálunk is van valami a levegőben.

3 éves lányom délelőtt szemenként szétszórt egy csomag mazsolát a házban. A délutáni alvás után egy tekercs WC papír volt az áldozat, mindenhova jutott belőle. A hab a tortán az volt, amikor elmentem a mosdóba, Ő meg egy fél doboz margarint kent a billentyűzetre, de tényleg, a dobozból kézzel kente rá.

Na akkor összeszedtem a gyerekeket, és elmentünk a barátnőmhöz, folytassa ott a dúlást:-) Ott tök jó elvoltak, hazaérkezés után 5 perccel bekente az öccse fejét mustárral.

Egy ilyen hülyeséget sem szokott egy nap alatt csinálni, nemhogy négyet.

2012. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaj nálunk nagyon én ma már 3szor úgy kiabáltam sajnos hogy fáj a torkom...az 5 éves fiam reggel nekifutásból ráugrott a kanapéra majd másik oldalon hatalmasat esett, majd mialatt a középsőt pisiltettem (szobatisztálkodunk mostanában) közben felkajálta a kicsi odakészített pudingját kekszét holott sose szokta.

Aztán a középsőm a földre kakált amibe rögtön belemászott a 10 hónapos öccse...:///

aztán kitéptek pár répát a kertből holott mindig becsben tartják a kertet, nem szokták megkárosítani meg semmi.

meg vagyok ütközve.

Ráadásul rájuk szóltam és csak vigyorogtak mint egy bolond (ilyet se szoktak).

2012. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!