Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ciki dolgot csinálnak...

Milyen ciki dolgot csinálnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Az enyém a mamájánál kivette a Sprite-os üveget és töltött belőle, csak éppen 70 fokos pálinka volt benne. Na, azóta nem iszik üdítőt. Akkor kb 8 éves lehetett.
2011. ápr. 25. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt, csak éppen nekem a saját nagymamán töltötte ki, hogy "tea", mikor 8 éves voltam... Azóta sem iszok náluk teát.

21/L

2011. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam úgy két éves lehetett,a kertben ültünk.Azt vettem észre,hogy mintha kocogna valami a szájában,amit forgat.Azt hittem ott helyben infarktust kapok mert az a valami egy letört üveg darab volt.Rákiabálni nem mertem,de attól is féltem,hogy menten lenyeli.Óvatossan kipeckeltem a száját,és kivettem...
2011. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban a szőlőlével jártam hasonlóan mamáméknál. Akkor még lehetett kapni papírdobozos BB bort, épp úgy nézett ki, mint a gyümölcslé. Mamám megvette, azt hitte, szőlőlé, kitöltötte nekem, én meg csak nyafogtam, hogy savanyú, nem finom. Már kb. fél pohárral megittam nagy duzzogva, mire kiderült, hogy bort iszom. Kb. 6-7 éves lehettem akkor :)
2011. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Cikinek nem ciki, de nagy izgalmat okoztam a szüleimnek anno ezekkel. Levágtam ollóval a szobanövények leveleit olyan 3 évesen. Olyan 3-4 évesen borsót dugtam az orromba. És egyszer a tyúkólaknál találtak rám, miközben tyúkszart ettem. :oS
2011. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!