Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nagyon feszültek mit...

Akik nagyon feszültek mit csinálnak, hogy ez ne menjen a gyerekek kárára?

Figyelt kérdés
A férjem külföldön, én itthon egy ötéves és egy 1 éves fiúval!A szüleim segítenek,de nem akarom őket terhelni ezzel!Szedem a magne B6-ot,de nem sokat segít,ráadásul még szoptatok! alapjáraton is feszült ember vagyok,de most ez csak fokozódik.Gyakran majd szét robbanok és nem szeretném,ha a fiúk látnák kárát, mert ők tündériek elevenek! Előre is köszi a segítséget!
2009. nov. 27. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mit tegyél, csak azért írok, mert nem vagy egyedül. Nálam is ez van annyi különbséggel, hogy a férjem este 7 re hazajön, de napközben senki nem nyitja rám meg a 8 hós kislányomra az ajtót. Én a tavaszban bízok, hogy jobb kedvű leszek, ezt a telel meg valahogy átvészeljük és kész. SOK erőt neked!!!
2009. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a feszült időszakokban sokat segített a Sedatif Pc. Ez egy homeós szer, nem lehet hozzászokni, szoptatás alatt is nyugodtan használható. Sajnos nálam haláleset miatt voltak gondok, de ez a szer sokat segített.
2009. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Én is a Sedatif Pc-t szedtem,de abbahagytam.Úgy gondolom nekem is újra szükségem lesz majd rá,így elkezdem szedni.Szoptatás alatt is szedhető.Nekem sokat segített,maga a tudat is,hogy igenis nyugodt leszek,nem idegeskedek...
2009. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor feszült vagyok, főleg ha nem alszunk éjszaka(fogzik), Apa reggel elmegy, este jön haza. Néha szegénykémmel türelmetlen is vagyok( 9 hós), ilyenkor mindég lelkiismeret furdalásom van, és nagyon megszeretgetem. Nagyon nehéz néha, ráadásul apa nem bírja elviselni ha sír kicsi, akkor még ő is dörmög. Néha úgy érzem, hogy 2 gyerekem van:)
2009. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én egy jó kedélyű anyuka vagyok.Szerencsémre nem visel meg az egyedül lét a kisfiammal,de én is szoktam rosz kedvű,feszült lenni.Talán neked is segít: Ha hirtelen lendülnek be a dolgok(főzés mosás, takarítás,+ a baba sírós)Megállok!!! Leülök a földre,és külső szemmel végig nézek a romokban heverő konyhán,nappalin,a mellettem szipogó porontyomon.Nem tudom mással ez hogy van ,de ilyenkor mindig nevethetnékem támad.Felöltöztetem a picim,és irány a fagyizó ahol amíg megiszok egy jó forró kávét,a porontyom falja a pogácsát,és huncutul vigyorog a pultos csajokra akik imádják őt.Utána egy séta a boltba,csoki anyunak meg apunak,babának egy banán,amit haza fele elmajszol.Hazaérve fogad a káosz.De valahogy utána minden sokkal könnyebben,gyorsabban megy együtt,ha jó zene szól.(pörgős!!) Sok kitartást és nyugi!Használd ki azt az időt amit a gyermekeiddel tölthetsz,mert gyorsan felcseperednek,utána meg késő bánat!
2009. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!