Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bilire szoktatás nektek hogy...

Bilire szoktatás nektek hogy ment?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék nekem a kisfiam most 19 hónapos múlt és két hete nem pisil be,ha úgy 3-4 óránként ráültetem a bilire a kaki az nem megy csak félúton szól. Tudom még lehet hogy korai volt a bilizés de már nem viselte el magán a pelenkát kész erőfeszítés volt ráadni és már 1 hete előtte mindig száraz volt a pelenkája még éjszaka is szerintetek megérett már a szobatisztaságra?
2009. júl. 8. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ti nagyon ügyesek vagytok!

az én kisfiam 22 hónapos, de nem szól ha pisilni kell!

Bilire nem hajlandó ülni, wc szűkítővel próbálkozunk, de még ott sem sikerült semmit csinálnia, 12 perc után le száll róla.

Amióta bejött a jó idő szinte nincs rajta pelus, csak ha alszik!


Őrülj neki, hogy már szoba tiszta! kakinál majd fog szólni!

2009. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szólni még ő sem szól de van hogy megfogja a kukiját és én ebből következtetek.
2009. júl. 8. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehetséges, hogy már megérett a szobatisztaságra.

Az én kislányom 28 hónaposan (egy hónapja) lett szobatiszta. Már hónapok óta bilizgetett, de csak amikor a kedve tartotta. Nem erőltettem. Aztán mikor bejött a jó idő, levettem a pelusát délutánonként. De nem nagyon szólt, sokszor bepisilt. ÉÉÉÉs ráültettem a wc-re (azelőtt soha). Azóta nappalra szobatiszta és délután is üres marad a pelus. A kakival még van egy kis gond, visszatartotta, de most már alakul az is.

2009. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy volt korai a szobatisztaság!Pont jókor kezdted,hiszen a leírtak szerint már a kicsinek is van rá igénye.Legyél türelmes,mert most jön egy pár hét átmeneti idő,amíg kialakul a rutinotok.Hidd el egyik pillanatról a másikra egyszer csak szólni fog,hogy pisilni kell,és a kaka probléma is megoldódik!

Nekem is így volt mind a kettővel,1,5-2 hónap kellett amíg eljutottunk oda,hogy egyedül ültek bilire,és éjszaka sem kellett pelus.Pont ilyen idősek voltak,nem magamtól kezdtem szoktatni,megvártam amíg szóltak.

Ügyesek vagytok!

2009. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tyűha, gratulálok! Szerintem is nagyon ügyesek vagytok!!!!
2009. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a lányom majdnem két éves volt, bilire nem ült rá, a pelenka szorította(elég duci). Anyósom vett próbaképp kisvécét neki, és attól a délutántól szobatiszta. Szól, hogy pepe gyorsan, és akkor még negyed órán keresztül összeszedi, a játékait, és egy órát a vécén ül.
2009. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!