Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem erzed neha ugy, hogy pici...

Nem erzed neha ugy, hogy pici gyermeked szofogadatlanabb, mint a tarsai?

Figyelt kérdés

5 masodpercenkent el kell mondanom, hogy nem szabad, egy masodpercre se szabad levennem rola a szemem, ha hivom, nem jon oda, es mindenfele rosszat csinal. Neha megkerdezem magamtol, hogy vajon tulelem e a kisgyerekkorat?:D Meg hogy bevallaljunk e meg egy kistesot melle?:D Meg azt kerdezem magamtol, hogy az ikres mamak hogy birjak?:D

Rettenetes hisztis. Most 8 heten keresztul egyedul kell boldogulnom a gyerekkel teljesen, apa tavol van tolunk, ebbol mar majdnem 5 het letelt. Amugy is napkozben total egyedul kellett boldogulnom vele, nagyszuloktol tavol, de legalabb estere egy picit mentesultem a gyerektol, mikor hazaert parom.

2 eves, es ha letelik ez a par het meg, elkezdek munkat keresni, nagyon remelem, hogy kapok is, es be tudom adni bolcsibe, kezdek fraszt kapni, hogy egesz nap csak a gyerek van.:D (gondolom tudjatok, hogy ertem)

Neked is neha tele van a hocipod az egesszel? Neha te is ugy erzed, hogy csak a te gyereked ennyire csintalan?


2012. jún. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Jaj Istenem,mintha csak én írtam volna ezt,már tiszta lelkiismeret furdalásom van,hogy biztosan nagyon elrontottam valamit a nevelésével kapcsolatban.22 hónapos kisfiam van,de a mai nap is az őrületbe kergetett,úgy érzem az a legfőbb küldetése hogy engem bosszantson.Én is alig várom hogy hazaérjen apa.Én is egész nap azt hajtogatom nem szabad,közben pedig eszembe jut,amikor valahol azt olvastam ne tiltsuk a gyereket,csak attól ami veszélyes rá.De úgy érzem ha engedem neki 50* kirámolni a szekrényt,azt gondolja- joggal-hogy neki mindent szabad.

Sokszor nagyon tanácstalan vagyok,és megőrülök attól hogy szinte egy percem sincs magamra,még ha főzök is lökdös,húzza le rólam a ruhát,kapaszkodna fel az ölembe stb.Ráadásul még harap,és mostanában csipked is.Arról se tudom hogy szoktathatnám le.Szóval én is eléggé neki vagyok ezen keseredve mostanság,ráadásul kistesót is terveznénk,de én is belegondoltam hogy bírnám idegileg?Közben meg éjszaka írom a szakdolgozatomat,alig alszom,lehet hogy azért is vagyok ilyen feszült.

Azért vannak jó pillanatok is persze,azok valamelyest feledtetik a rosszaságokat :)

Kitartást kívánok Neked is! :)

2012. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Szintén zenész. Az én fiam jövő csütörtökön lesz két éves. Eddig híresen nyugodt jó gyerek volt, pár hete megrosszult. Egész nap ismételgetem folyton a mantrámat, mint egy idegbajos papagáj: ezt ne csináld, mert.....azt ne csináld mert......... Eddig hallgatott a szép szóra, most már hiába emelem fel a hangom, az sem érdekli. Tegnap a könyves polcra próbált felmászni többször is. Rá kellett csapnom a popójára, hogy abbahagyja. Aztán meg hüppögve hívta az apját. Ez mindennapos. Én vagyok a gonosz boszi, aki minden vicceset tilt, és ilyenkor Apát hívja. Hiába mondom, hogy Apa is ugyanezt tenné. Aztán meg odajön, és ölelget, puszilgat, visz játszani, és majd elolvadok olyan édes, amíg újra be nem kattan. Ez életkori sajátosság, több anyukától hallottam, lesz még ennél cifrább is. Én per pillanat nem mernék újabb gyerkőcöt vállalni, nem hiszem, hogy lenne hozzá elég türelmem. Egy biztos, túl leszünk rajta:-) valahogy, valamikor
2012. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na most kepzeld el, kedves utolso, en honnan szedtem le a multkor:D Tatanal voltunk epp az udvaron. En olvasgattam, o meg el volt magaban. Tata keszitett meg mikor hugom pici volt egy fa hintat maszokaval. Ez a maszoka olyan 2.5 meter szerintem siman megvan. Egyszercsak az olvasas kozben felnezek es latom, hogy majdnem a tetejen van a lanyom. Erdekes mod az ilyen helyzetekre mindig higgadtan tudok reagalni. Letettem gyorsan a konyvet, egy hang nelkul felmasztam utana, elkaptam, lehoztam, letettem, es egyet rahuztam a meztelen popojara. Nem nagyot, csak akkorat, hogy elmenjen a kedve a maszkalastol...a kovetkezo fel oraban:P Es persze elmondtam, hogy mert kapta. Azota nem probalt felmaszni:D

Anyagi kar a legnagyobb amit eddig csinalt az ket dolog: bezuszta a laptopom kepernyojet, ami kicsit dragabb kategorias laptop volt, mert 12"-es kepernyos es annak idejen jottek be ezek a kisebb laptopok a divatba, joval dragabbak voltak, mint 15"-es tarsaik. Tobb, mint 30 ezer forint volt a kar. A masik meg: egy pillanatra nem figyeltunk oda, o mar is felmaszott a lepcson es egy viragcserepet lekuldott a foldszintre, ugy, hogy eldontotte a viragallvanyt. Oda kellett tenni egy szonyeget a parkettara, hogy ne latszon a nyoma. Nem lehet kicserelni azon a reszen a parkettat, mert apu pont a masik oldalrol rakta le, igy az egeszet fel kellene szedni es nem 2 negyzetmeter.

A legnagyobb baleset ami eddig tortent vele: En eppen nem voltam otthon, tata vigyazott ra. Felultette a konyhapultra es lezugott onnan elore a kore. Pont akkor ertem haza, mikor mar apu osszetakaritotta nagyjabol a korol a vert...mert ugye verzett a lanyom. Szerintem enyhe agyrazkodast is kaphatott, zarvart volt, es ugye mondanom se kell, hogy uvoltott, sirt egesz keso estig. Ha laza is lett volna, bevittem volna korhazba. Egesz ejjel nem aludtam, egy alig nagyobb, mint fel cm-en felrepedt az alla alatt. Ma is latszik a nyoma. Fejen is volt egy kis sebb, orult nagy mak, hogy nem tort el semmije es hogy tulelte egyaltalan. Akkor tudtam meg csak igazan, milyen a szuloi aggodas. Rettenetesen feltem aznap este.

Tortent mar baleset a tietekkel, csinalt mar nagyobb anyagi kart?

2012. jún. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!