Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy 'szerettessem' meg vele...

Hogy 'szerettessem' meg vele az ennivalót?

Figyelt kérdés
Sajnos kevés ennivalót eszik meg a fiam, mindenre azt mondja, h "nem szeretem"! De meg se kóstolja! Már ovis 3 hete, de ott sem, még a tízórait sem eszi meg. Az ebédet csak akkor, ha sima leves van tésztával. Itthon se eszi csak ezt, vagy még 3-4 dolgot. Nem tudom, h mit csináljak, h több dolgot egyen...
2012. jún. 28. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam ugyan ezt csinálja.Még csak nem is hajlandó megkóstolni az ételeket.Van pár amit megeszik,és annyi.Mondták,hogy majd ha ovis lesz megváltozik,mert látja majd a többi gyereket ahogy esznek.Hát nem változott.Most négy és fél éves,de az oviban még mindig csak az üres kenyeret eszi meg.Próbáltam már minden praktikát,fortélyt,de eredménytelen minden.Doki sem tud mit mondani,hiszen fejlődik normálisan,meg végül is eszik ő,csak nem kevés félét.Bele meg nem tömheted a kaját erőszakkal.Úgyhogy segíteni nem tudok,csak gondoltam leírom,hogy nem vagy egyedül.
2012. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz! Akkor nem csak mi járunk ilyen cipőben...
2012. jún. 29. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!