Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pikkelysömör (psoriasis). Mi...

Pikkelysömör (psoriasis). Mi a teendő egy 2,5 évesnél?

Figyelt kérdés

Fésültem épp a kislányom haját, mikor észrevettem.

Eddig nem láttam, hogy lett volna.

(A hajlam megvolt, mert nekem is van, vagyis időszakonként előjön, de nem nagyon használ semmi... :-S)

Mit tudok kezdeni vele? Tapasztalatok esetleg?



2012. jún. 24. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el bőrgyógyászatra, ott írnak rá valamit, amit gyereknél is lehet használni.

Anyunak sokszor van, az ő családjában van akinek a karja végig, a lába, tenyérnyi helyeken.

Ftorocort, vagy diprosalic kenőccsel keni, egy hèt alatt elmúlik, és nagybáttyámnak is szépen elmulasztja, akinek rengeteg helyen van.

Házi orvos felírja, gyerekeknek nem tudom lehet-e.

Ami még hat, nyáron napozni kell, a nap leszárítja, Anyunak nyáron sosincs, mert ha lehet napozik!

2012. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a napozás segít-e, mert csak a fején van (haj alatt, nekem is ott).

De a többit köszi, jövő héten akkor elviszem, hogy írjanak fel valamit.

(Nekem van egy gyógyszertári krémem, ami készített, és erre írták fel, de nem merem magamtól neki használni.)

2012. jún. 24. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyírjátok le a haját majdnem kopaszra, azt go a napra. Nekem is elmulasztja a napozás.
2012. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok neki lelki törést okozni, az biztos... Köszi a választ, de megkímélhettél volna tőle...
2012. júl. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!