Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma van utoljára oviban kiscsop...

Ma van utoljára oviban kiscsoportos lányom, szerintetek illene vinnünk valamit az óvónőknek és a dadusnak így "búcsúzóul"?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
én vinnék.nem kell nagy dologra gondolni.esetleg 1-1 kis csokor virágot,vagy plüssvirágot é ilyeneket vinnék.elvileg a gyerektől kapja így elég tényleg egy kis apróság
2012. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi vittünk, tavaly egy csokor virágot, ma egy-egy finomabb bon-bont.
2012. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, igen, én is így érzem, hogy vinni kellene! :-)
2012. jún. 15. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Másik oviba megy, vagy csak évvége van? Nem mindegy szerintem. Ha csak évvége van és ősszel oda megy megint, akkor felesleges. Ha másik oviba megy át akkor egy csokor virágot illik vinni. Szerintem.
2012. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem másik oviba megy át, szeptembertől ide fog majd járni.
2012. jún. 15. 09:39
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szoktam semmit vinni. Csak legfeljebb akkor vinnék, ha kivételesen jól bánik a gyerekemmel, ad valami pluszt az óvónő az év folyamán. Ha nem, akkor minek?
2012. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a csoport összedobott pénzt, és abból vettünk 3 vásárlási utalványt a 2 óvó néninek és a dadusnak. Külön már nem vittem semmit.
2012. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy az utolsó ovis hét (június 1-től nincs ovi, mert felújítják) előtti hétvégén volt egy kis buli az udvaron. Akkor köszöntük meg az óvónéniknek és a dadusoknak az egész éves munkát. Az utolsó nap a kertben szedett kis csokor virágot vittük mindenkinek.
2012. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt!

Végül a 2 óvónőnek, és a dadusnak egy-egy kis doboz bonbont, és egy szál virágot adtunk. Nagyon örültek neki.

Pont egy másik anyuka is jött a kislányárt, és láttam az ő kezében is volt 3 kis cserepes virág...

2012. jún. 15. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is 1-1 doboz bonbont adtunk az óvónéniknek és a dadusoknak + saját gyártmányú képeslapot (mármint a lányom által gyártott)
2012. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!