Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben van kiscsoportos gyerkőc...

Miben van kiscsoportos gyerkőcötök az oviban?

Figyelt kérdés
Melegítőbe, vagy inkább csinosan?
2012. márc. 10. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A lányom ovis, ő leggingsben és pólóban. Nem szereti a szoknyát, mert pisiléskor kényelmetlen neki.

A fiam biztos melegítőben lesz. Nem tudom, hogy csúsznának-másznának talpig csiniben a játszószőnyegen...

2012. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mért lenne csinosan?
2012. márc. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kizárólag melegítőben volt a lányom, most, hogy jobb idők lettek, az oviba érve leveszem róla a melegítőnadrágot és kap egy kis szoknyát a harisnyája fölé, mert odakinn még szerintem kell a harisnya a nadrág alá (kicsi még, a földre is leül olykor) de benn már melege van. De semmi csilli-villi, semi fodor, akármicsoda, mert az a lényeg, hogy kényelmesen legyen.

Amikor kezdtük szeptemberben az ovit és jó idő volt, általában rövidnadrág-póló szerelésben vittem, lehet, hogy csinosabb a szoknya, de a nadrág meg kényelmesebb neki.

Szeritnem az oviban pont ugyanaz a helyzet, mint otthon: játszik, a napja nagy részét ott tölti, azt tegye kényelmesen. Vannak olyan gyerekek, akiket talpig csiniben hoznak, szülője válogatja, de a többség a kényelemre törekszik.

2012. márc. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisiam van,ugyan már közéspső, de azért leírom,hogy miben van, télen harisnya plussz rövid nadrágban van,hogyha esetleg mennének az udvarra,akkor könnyebb legyen öltözködni.Mikor már nem kell kintre harisnya, akkor általában melegitőben van kint is és bent is, csak persze van neki egy kinti és benti is,mivel kint általában össze-vissza koszolja magát és ne legyen már odabent is a csupa koszos nadrágban.Mi autóval járunk, de aki például busszal annak van még egy plussz nadrágja, amiben reggel hozza a gyereket és délután viszi.
2012. márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 éves kislányom általában vékony hosszú ujjú pólóban, szoknyában és harisnyában van, de nem extracsiniben, hanem egyszerű pamutszoknyában. De Ő imádja a szoknyákat, meg én is, ha csini (ha már én nem szerettem gyerekként), így azt szoktam rá adni. De nincs probléma, ha leeszi vagy piszkos lesz.
2012. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam ugyan bölcsis, de ott is harisnyában vagy melegítő nadrágban van, szerintem az oviban sem lesz ez másképp szeptembertől.
2012. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Harisnya, rövidnadrág, póló/trikó, hosszú ujjú poló. Így, télen, még kapott ezek fölé egy pufinacit és pulóvert, kabátot amikor elindultunk itthonról, ill. arra az esetre, ha kimennek az udvarra. Kisfiúról van szó:)
2012. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Harinya, szoknya, trikó, hosszú ujjú póló, szandál

vagy leggings, ezen a szoknya és így zokni is, ezt jobban szereti, mert jobban tudja pisinél húzkodni, mint a harisnyát. Mackót is adok rá néha, bár már ritkábban, mert amikor mennek ki az udvarra, praktikusabb ha már eleve hari vagy leggings van rajta, arra húzza rá a farmerját. Mackót akkor adtam rá, amikor arra tudta ráhúzni az overáll nadrágját.

2012. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: direkt azokat a szoknyáit adom rá az oviban, ami bővebb és nincs rajta se gomb, se cipzár, hanem csak gumi, mert így kényelmesebb neki. Ő nagyon szeret szoknyában lenni.
2012. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a legfontosabb, hogy kényelmesen legyen. Ez nem jelenti azt, hogy agyonmosott, agyonhasznált cuccokban kell lennie. Tiszta, vasalt melegítőnadrágban van és egy hosszúujjú pamut felsőben, szandálban. Nagyon figyelek arra, hogy színben passzoljanak és egyik se legyen bolyhos, foltos.
2012. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!