Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben van kiscsoportos gyerkőc...

Miben van kiscsoportos gyerkőcötök az oviban?

Figyelt kérdés
Melegítőbe, vagy inkább csinosan?
2012. márc. 10. 23:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is a kényelem mellett voksolok, csak azért voltam kíváncsi, mert legutóbb mikor bent voltam az oviban a gyerkőcök elég szélsőségesen voltak öltöztetve.
2012. márc. 11. 11:02
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a bölcsiben a legnagyobbak csoportja (akik már betöltötték a 3 évet, és idén szeptemberben mennek oviba) így öltöznek:

Fiúk: rövid- vagy hosszúujjú pamutpóló, melgítőnadrág, szandi. Verdás és Thomasos pólók előnyben :-) A fiúkon sokszor látok kopott, kinyúlt, fakóbb, de kényelmes, "játszós" cuccokat, őket nem érdekli még a divat :-)

Lányok: szinte mindenkin harisnyanadrág és szoknya vagy kantáros ruha, egyberuha, pólóval vagy blúzzal. Farmerruha, farmerszoknya nagyon népszerű. Van egy kislány, aki rózsaszín fodros, tüllruhában is szokott lenni (szerintem valami farsangi jelmez lehet). Ill. vannak olyan lányok, akik a nyári vékony fodros, csipkés ruháikban vannak már most is, gondolom, csak azt hajlandóak reggel felvenni. Harisnya helyett van, aki leggingset hord, de ő is szoknyával. Színekben: rózsaszín, lila, esetleg piros, narancssárga. A kislányok már nagyon divatoznak, nem vesznek fel bármit. És mindenki növeszti a haját :-)

2012. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A lányom kiscsoportos, utálja a melegítőt, és nem is tartom praktikusnak, főleg télen. Harisnyában és melegítőben megsül benn, ha meg nem adok a melegítő alá harisnyát, akkor az udvaron sem lesz alatta az tuti, ilyenre már luxus figyelni az óvó nénik részéről és meg is mondták, hogy nem akarnak olyant látni, hogy valaki harisnya felvétellel szenved mikor mennek ki. :(

Így marad a hosszú ujjú póló, alá egy trikó alul egy leggings, vagy harisnya szoknyával, rövid nacival.

Nem tudom neki sokszor mondja az óvónéni, hogy milyen csini vagy, nem tudom én úgy vagyok vele, ha már ott a rengeteg ruha a szekrényben akkor ne csak ott álljon és ha a gyereknek nem kényelmetlen, sőt ő kéri, hogy ezt szeretné, akkor miért ne? Itthon is így van öltözve itt bent. Én arra figyelek, hogy ne olyan legyen, mint egy papagáj, általában minden felső passzol a harisnya, vagy szoknya/rövidnaci színéhez!

Ha ez csini, akkor igen az enyém csiniben van.

2012. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!