Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kuki-húzás! Én csinálok...

Kuki-húzás! Én csinálok rosszul valamit?

Figyelt kérdés

4,5 éves kisfiamnak ma harmadszor tépték fel a kukiját. Előtte 2 hónapja... Hogyan tapadhat le újra 2 hónap alatt? mindennap húzogatjuk olyan erősen amennyire tudjuk.

Más kisfiús anyukának nincs ilyen gondja?


2009. júl. 3. 00:19
 1/7 anonim válasza:
0%

Ezt mots hogy érted hogy letapad?

Létszi magyarázd el:)

2009. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
igen, nálunk is örökös probléma volt a "bőrcizés"
2009. júl. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
a fitymáról beszélsz?
2009. júl. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 3 évesen tépték fel 1x csak hála az égnek,mert annyira begyulladt,hogy az elképzelhetetlen.Nagyon piros lett neki,és gennyes a fityma alatt.2 hétig kellett kenegetni,krémezni(nem jut eszembe a neve,de csak receptre lehet kapni),hogy gyógyuljon,meg ne tapadjon vissza.És nekem azt mondta az urológus,hogy teljesen fel kell most már húzni,lehetőleg vízben,és hagyjam úgy egy kicsit.Szerencsére nem tapadt le vissza.
2009. júl. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is elöszőr 3 évesen húzták fel. Kenegettem utána tetrán kenőccsel,meg huzogattam. Most 5 éves,és újra fel kellett szakítani neki,mert letapadt. Most is huzogatom neki,remélem most nem tapad vissza.
2009. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most egy kicsit furán érzem magam,mert annak idején nekünk azt mondta a gyerek orvos,hogy 1 évesen ő fogja felhúzni a fiamnak a bőrt.Gondoltam magamban,nehogy már 1 éves koráig ne legyen megmosva normálisan a gyerek kukija!!!

3 hónapos kora óta minden nap egyre jobban-nem erőltetve- húztam neki.Kb 6-7-8 hónapos lehetett,amikor szépen feljött neki,most 3 éves,és semmi gondunk.

Persze,mikor 1 éves vizsgálaton voltunk,akkor mondta a doktor nő,hogy milyen szépen feljön a fityma,mondom,még jó hogy,mert 3 hónapos kora óta nyújtom a bőrt.Nehogy már a doki "tépje fel" neki.Az irtó fájdalmas lehet.

Szóval el nem tudom képzelni,hogy mennyit szenvedhettek Ti a fiaitokkal,nagyon sajnálom.

Számomra elképzelhetetlen lenne,hogy az orvos így nyúljon hozzá a gyerekemhez.

2009. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg érdekes dolog nekem két fiam van a nagyobik fiamnak 4 -szer tépték fel a bört most hét éves és még szerintem menni kellesz még egyszer de már nem igazán tudom rávenni semmivel se szegényt és van egy 7 honapos és neki nem akarom hogy feltépjék de sajna az övé is le van tapadva pedig minden fürdésnél felhuzom neki hát szerintem ez nem a huzogatáson mulik lehet hogy örökletesen kicsi a bör rajta gondolom én ,mivel a növérem két fiának semmi probléma nem volt eggyikel se mi meg aval köszködünk már egy jo ideje most azon vagyok hogy egy szakemberhez viszem el öket mert már nem akarom hogy szenvedjenek vele azon is gondolkoztam hogy körül metéltetem öket de félek a mütétöl és gondolom a nagyobik fiam is remélem hamarosan helyre ál nekünk is és nektek is "kitartás"
2009. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!