Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányok tényleg jobban...

Kislányok tényleg jobban szeretik az apjukat, vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, igy semmi segitségem nincs. 2 éves kislányommal vagyok reggeltől estig. Dackorszak is elkezdődött pár hete. Sokszor kiküld a szobából, mert egyedül akar játszani.. Na de amint megjön az apja, le se száll róla. Hétvégéken pedig mintha itt se lennék, csak az apja érdekli. S ez nekem rosszul esik. Nem tudok a nap 24 órájában friss, szórakoztató, vidám lenni. Ráadásul én szigorúbb vagyok, apja mindent ráhagy. Sokszor azt érzem, hogyha eltűnnék, kislányom simán túltenné magát rajta. Mintha szivesebben lenne az apjával. Pedig rengeteget játszunk, festünk, játszóterezünk..
2010. jún. 19. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem abba a korba ért, amikor szerelmes az apjába? Mert akkor szerintem ez normális.

Na meg ha egész nap csak téged lát, akkor az apja jelenti számára a változatosságot, az se mindegy.

2010. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia csak a látszat nekünk 3 lányunk van én is elgondolkodtam néha ezen de aztén.....

az van hgoy ha betegek vagy valami bajuk van akkor mindig én kellek apával imádnak játszani több mindent megenged nekik, és nem olyan szigorú veük de csak velem hajlandóak elaludni meg....



de szerintem ha szereted a párodat úgy igazáán akkor ez nem is léányeg örülj neki hogy hétvégente van egy kis szabadidőd használd ki:))))))))

2010. jún. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is: ebben az ugyben te nem csinalsz semmit rosszul. Ezt azert mondom, mert kar a fajdalmadat meg lelkiismeretfurdalassal is tetezni.

Masodszor legyen vilagos, hogy neked nem az esik rosszul, hogy a kislany imadja az apjat, hanem az, hogy az irantad valo rajongasat (fogalmad sincs, mennyire szeret teged!!!) nem fejezi ki olyan lathatoan.

Ezen kivul a ket szeretet, az irantad, illetve az apja iranti szeretet tenyleg mas jellegu, az apaszerelem nagyon boldogga teszi a kislanyokat. Nelkuled azonban TENYLEG nem tudna elni, es o ezt osztonosen tudja. Szamara te nem vagy mas ember (mint az apja) hanem resze onmaganak. Te = o a sajat szemeben.

Az, hogy az apaszerelem faj neked, ertheto. Probald aterezni az apja iranti oromet, mint a TE oromodet, es egyutt elni ezt a kislannyal.

De egeszen nyugodt lehetsz, hogy lanyod NAGYON NAGYON szeret teged.

2010. jún. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ez az apaszerelem meddig tart? Ismerek más korabeli kislányokat, akik nagyon nagyon anyásak..
2010. jún. 20. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést, teljesen ugyanez a helyzetem, külföld, 2 éves lány és az apja a mindenható.

Nekem is úgy tűnik mintha semmibe venné az időt amit vele töltök. De tovább gondolkoztam. 25 vagyok és a mai napig rajongok az apukámért. Máshogy szeretem a szüleimet, persze mindkettőért a tűzbe mennék. De más a kettő. Talán így van ez rendjén, mikor majd rendesen beszélnek talán kifejezik nekünk is. Sokat depresszióztam ezen a kérdésen és most várok, próbálom elhessegetni a lelkiismeret furdalást. Nem bennünk lesz a hiba, ez a természetes.

2010. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk anyáknak kicsit fájó, de ez ígyvan rendjén. Apaszerelem :-) Nálunk is...de ha nagy a baj, érdekes módon anyát kiált :-D Ja és ugyanez a másik nemnél: a kisfiam teljesen belém van szerelmesedve.

Majd elmúlik és azonosulni kezd az azonos nemű szülővel, csak az álljon vigyázban a megfelelő programokkal (apa: horgászat, szerelés, foci; anya: főzőcskézés, öltözködés, gyöngyfűzögetés) :-D

2010. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!