Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiúk, vagy a kislányok...

A kisfiúk, vagy a kislányok "rosszabbak"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nekem még csak kislányom van,de ez az egy kitesz 10fiút,így azt mondom a lányok!
2011. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 fiam van és egy lányom, a legkisebb fiam egyedül túltesz a három nagyon, úgyhogy szerintem nem nemfüggő. :)
2011. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nem függő. Most hogy nekünk mindkettő van, és igazán nem szerettem mikor beskatulyázták a gyerekeket, hogy a fiúk így lányok úgy, mégis nálunk is bejött sok dolog. Egyébként a fiunk sokkal nyugisabb természetű, mint a lányunk. Ugyanakkor aktivabb. Ez most ütheti egymást irok pl.-t. Kisfiunk boldogan kel mindig mosolyogva lassan normálisan, kislánykánt egyből akar hirtelen kel, egyből kezdi a dirigálást.(kezdené)

Lányunk harciassabb tud lenni viszont a fiunk mindent tudni akar, piszkál. Lányunk nyugisan tud asztali játékokat sokáig, fiunk ilyenkor piszkál, matat.

Szóval emiatt ne félj, nagyon vegyes gondolatok tudom, de ne kategorizálj, és lehet úgymond jobb, vagy nyugisabb egy kisfiú is.

2011. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)bár még nem tudom,de azt érzem fiúnk lesz :)
2011. aug. 25. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiúknak állítólag többször kell szólni, mire meghallják, hogy szólsz és kevésbé szófogadóak. Nekem két fiam van, hát együtt hétördögök.
2011. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése...
2011. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 2 fiam van,és sajnos nem csak nevelés kérdése,a bátyus 7 éves,és az ovistársak hatása nagyon meglátszik rajta.Az én 3 éves nyugodt természetű gyerekemből,egy 7 éves visszabeszélő,senkire sem hallgató fiúcska lett.

Szerencsére 2 hónapja nem voltunk még az ovi közelében sem,és már nem is megyünk,mert jövő héten kezdődik a suli,így a rossz hatás talán elmúlik,mert egyik ovistárssal sem fog együtt tanulni(persze jönnek majd újabb hülyeségek a suliban).

A barátnőmnek 3 lánya van,az első nyugodt,a 2.szintén 7 éves,ő rettenet eleven.

2011. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en 3 ev alatti kisgyerekekre vigyazok, 5en vannak minidg a csoprtban. A lanyok között van aki orakig elbabazik, elfözöcskel, beleelik magukat a jatekba, de fiuk között is, csak mondjuk ök az autokkal (de neha ugyanugy föznek). Fiuk többet mozognak bütykölnek, rohangasznak ahogy eszrevettem, a lanyok problemamegoldasa viszont 99%ban a hiszti :D Erre vannak pszihologiai tesztek is, es igy van belenk kodolva. Persze vannak kivetelek, en nagyobbik fiam pl egy hiszztihercegnö, tultesz az összes lanyon...
2014. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!