Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan kisgyerek akit a...

Van olyan kisgyerek akit a lábbal hajtható 4 kerekű motor nem érdekel és nem is fog?

Figyelt kérdés
15 hós, tudja hajtani, de 3 méter után leszáll és nem hajlandó. Várjak még, bele jön?
2012. jún. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyémet se (16 hónapos). Ha a tesójára hasonlít, majd 1 év múlva motorozik először kb...:)
2012. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom már 27hónapos,de kb 22hónapos korától ül a motorra. Pedig többféle van,és elég régóta megvan. Ha rá is ül max 1hétből 2-3napot,akkor is jó ha 10percet megy vele,utána cipelhetem.
2012. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiam 2,5 évesen kezdett vele mennyi :D Előtte csak ráült, tudott volna vele menni, de nem akart. 2 hónapja megvetetett egy másik fajtát és most már megy vele, mint a veszedelem. Pedig azt hittem, kimaradunk már ebből...
2012. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy örülnék, ha tudnék vele így sétálni.
2012. jún. 8. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Én is úgy voltam vele mint te,ahogy láttam más anyukákat,hogy motorral ment a gyerek mellettük. Alig vártam hogy mi is úgy sétáljunk.

Na a lányom mikor ráült a motorra az minden volt csak séta nem! Megy mint egy "agyatlan",én meg rohanok utána,alig tudom elkapni,hogy ne hajtson az útra!:(

Ő valahogy nem tud normálisan motorozni. Vagy egyáltalán rá sem ül,vagy rohan mint akit kergetnek.

2012. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!