Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora a korkülönbség a...

Mekkora a korkülönbség a gyerekeid között? Így terveztétek, vagy így alakult?

Figyelt kérdés
Utólag így a jó, vagy "megbántátok" és több vagy kevesebb idő jobb lett volna valamilyen szempontból?
2012. jún. 6. 07:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4,5 év, így terveztük, és teljesen jól működik, most sem csinálnám másképp. :)
2012. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, az vicc vagy ikrek? :-) (simán vagy császárral születtek ha azok, hogy ilyen gyorsan jöttek egymás után?)

Nálunk 21 hónap van a lányom és az egypetéjű ikerfiaim között, a fiúk között 3 perc van, ők simán születtek (második baba farosan).

Azért kérdeztem, mert sokan lesajnálnak/sajnálnak, hogy milyen nehéz meg rossz lehet nekem, mikor látnak a 3 kicsivel. (most 3,5 éves a nagylány 22 hósak az ikrek).

És nem érzem ennyire gáznak, mint amilyen visszajelzések jönnek, és nem is esnek jól.

De látom más is van így, hogy nem érzi gáznak, mert várják azért a 3. babákat? :-) Én is úgy szeretnék még egyet......

2012. jún. 7. 06:41
 13/17 anonim ***** válasza:

3 év, így terveztük, pontosan sikerült is. 3 év és 12 nap van a gyerekek között.

nagy tapasztalatom még nincs, mert a kicsi még csak fél éves, de eddig minden nagyon jól alakul, imádják egymást.

2012. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11hónap a különbség, az első év maga volt a "pokol",de már nagyon jó,most 3 éves a kicsi:o)
2012. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14 -es vagyok

és nem így terveztük

2012. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1-2. között 26hónap

2-3. között 21. hónap. Ő még a pocakomban:)

Így terveztük, így jó nekünk!

Mivel egy fiú- egy kislány, így már kaptam meg azt a kérdést, hogy a 3. becsúszott????

Nekem sem esett jól.

2012. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia

mi direkt terveztik igy

az elso babamat 23 evesen szultem ra 10honapra jott a masodik baba.

33evesen szultem ugyan igy 2 babat.

szoval volt pici gyerekunk es nagyis.

nem bantuk meg :)

2012. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!