Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Esküvőre, mibe öltöztetnétek...

Esküvőre, mibe öltöztetnétek egy 2 éves kisfiút?

Figyelt kérdés

Aug.-ban esküvőre megyünk. Szeretném valami csinos,alkalmi, de nem túl komoly (nyakkendő stb.)ruhába öltöztetni. Adnátok ötleteket?

köszi


2012. jún. 5. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Én mindenképp kis öltönyt adnék rá, olyan cukik!
2012. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Két éves lesz a kisfiam szintén amikor esküvőre megyünk szeptemberben.

Sötét nadrág olyan elegáns de gumis derékkal,egy rövid újjú ing.Nyakkendő nem lesz mert zavarná.

Elegáns de kényelmes ruha ez a lényeg.

2012. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
2012. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz körül.


Egy jobb nadrág+ingecske+mellény is szuper.

Lehet találsz olyat ami jól áll neki.

2012. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy öltöztetném, ahogy bármikor máskor. Nem kínoznám semmi extrával, és nem költenék vagyonokat öltönyre, amit egyszer adok rá, mert kinövi - akármilyen cuki, egyébként szerintem sok szülő bohócot csinál ilyenekkel a 2 éveséből. Az esküvő nem a 2 éves gyerekről szól, hanem arról, hogy TI osztoztok az ifjú pár boldogságában.
2012. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok bocsi elküldtem,szóval ilyen mellény,ing kombinációba öltöztetném nadrággal,nyár lévén rövid ujjú inggel.
2012. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágot és kisinget ,valamilyen- a ti ruhátokhoz passzoló színben.Én nem öltöztetném fekete-fehérbe az biztos,nyakkendőt sem adnék rá.
2012. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Én kordnadrágot adtam rá, barna színűt - egy esküvő kedvéért nem fogok neki ezreket költeni olyan cuccra, amit lehet többé föl se vesz - meg egy fehér inget. Csinos volt, aranyos, mindenkinek tetszett. Vittünk egy puha krémszínű macis pulcsit, ha hűvösödne, hogy rá tudjam adni.

Nincs az az isten, hogy öltönybe nyomorítsak egy kétéves gyereket, ha cuki rajta, ha nem.

2012. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha augusztusban lesz és jó meleg lesz, akkor sztem még azzal se kínozd, hogy hosszú nadrágot adsz rá! Egy szebb rövidnaci és egy póló teljesen oké. Ne homokozósat, valami szépet.
2012. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én is valami szép kényelmes bársony nacit adnék rá lehetöleg gumis derékkal és egy inget rövid ujjut világos szinűt, ha hüvös van kis mellényt. szandi
2012. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!