Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ruhát ajánlanátok egy...

Milyen ruhát ajánlanátok egy esküvőre,35 hetes leszek, amikor megyünk?

Figyelt kérdés
Június végén lesz az esküvő, nem szeretnék sokat költeni most egy ruhára. Igazából van egy fehér 3/4-es nadrágom, arra godnoltam, ahhoz kéne venni egy felsőt, csak nem tudom, hogy milyet? Jobban szeretem a szűkebb felsőket, mert a bő ruhákban úgy nézek ki, mint egy tehén! :))
2012. jún. 1. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem szólhat meg, mert nem bőben vagy. Én bőben szerettem lenni, mert mindig volt hasam... kivéve, mikor kismama voltam, akkor élveztem, hogy nem kell szégyenleni a pocit. Jótanács, a szülős táska legyen a kocsiban veletek... csak megelőzésképp.
2012. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem is olyan régen volt egy hasonló kérdés. A Bon prix oldalt ajánlottam.

Egy felső se sokkal olcsóbb mint egy teljes ruha. Pl. nézd meg ezt:

[link]

De ezen az oldalon nagyon sok ruhát találhatsz, esetleg felsőt is.

2012. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi a szűk felső :)

Én kicsit több vagyok mint te, de soha nem bírtam magamra ölteni tehenes bő-felsőt :S

Öltözz csinosan, de kényelmesen, mehet még a magassarkú is, ha nem dagad a bokád :)

Sok boldogságot!

2012. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon szép ruhák vannak ezen az oldalon! Az nagyon tetszik, amelyiket belinkelted, de terhesen nem hiszem, hogy jól állna! :(
2012. jún. 1. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten kismamaruha:

[link]

vagy ez:

[link]

vagy felső:

[link]

De szerintem simán fel lehet venni, amit először belinkeltem. Elég jól ráncolt, csak érdemes hosszabb fazonút keresni ne legyen az eleje nagyon rövid, ha a pocakod megemeli.

2012. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen valami hosszabb fazon kell.

Köszönöm szépen, tényleg sok jó ruci van ezen az oldalon!

2012. jún. 1. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen ruhát sikerült venned? Láthatjuk?
2012. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem ruhát, hanem amint írtam is a fehér nadrágomhoz vettem az Orsay-ban egy krém színű szélesebb pántos felsőt, amin arany flitterek vannak, ezt később is fel tudom venni. Jó meleg volt, amikor az esküvő volt. Jó volt, még táncoltam is a magassarkú szandimban, aminek az eredménye 2 nap lábdagadás lett, de megérte! :)
2012. júl. 23. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól érezted magad, örülünk neki :D
2012. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!