Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovi kezdésre mit kell beszerezni?

Ovi kezdésre mit kell beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudni kell hogy nagyban ovifüggő a dolog .. szülői értekezleten fogtok többet megtudni .

de amit mindenképp mindenhol érdemes és kérnek :


sok váltóruha főleg kényelmes nem szallagokkal záródó nem díszes nem drága váltóruha kb.két felső és két naci.


de.

saját magam úgy vettem észre hogy elég egy váltó mindenből és itthon már felöltöztetem a gyerkőcöt abba amiben aztán bent lesz. abban hozzuk haza és jóesetben megy a gépbe .

a váltóba kell jelet vasalni v. hímezni irkálni a mindennap hordottba is jó dolog hisz ezeket csak ott hordja.


ez a legmarkánsabb szv. melegítő és pólók . trikó és soksok bugyi .

overall nálunk nem kellett .

szobai cipő ez bebújós fehér talpú viszonylag zárt cipő nem kínai . bobby shoes bevált erre a célra.

harisnyák és sapka .


kérnek fésüt és hajbavalókat is a lányoknak . az oviszsák nem mindenhol kell és ágynemüt se kérnek mindenhol ezt időben megtudjátok csak úgy mint a jelét.

2012. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ovi kezdés előtt szokott lenni szülői,ahol mindent elmondanak.nekünk amúgy tisztasági cucc,benticipő,torna cucc kellett
2012. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a tisztasági cucc : négyzet alakú frottír kendő amibe szintén nevet jelet kell tenni. ebből legyen váltás is szintén 3 db az ideális. egy bent egy a zsákban egy itthon


fogkefe fogkrém ,

fésü hajgumik csatok .

ovis jelet Te is készíthetsz akár keresztszemes kongré anyagból v. méteráru boltban is lehet rendelni , a neten is vehetsz de ha nem túl bonyolult akkor elég rajzolni pl. a pólók nyakába v. az újjrészre .

a cipőbe is kell jel .

2012. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg ovi függő, és a szülőin elmondják, hogy mi kell.

Nekünk csak az első napokon kellett bevinni WC papírt, papír zsepit, folyékony szappant. Utána már a csopoport pénzből vették az óvónénik, de volt, hogy mi szülők is vittünk (önszorgalomból, ha éppen akciós volt valami).

Fogkefe is kellett, de pohár és törülköző nem.

Nálunk inkább a szandált javasolták. (Mi Asso szandit vettünk, ezt az évet kibírta, és a nyarat is kifogja.)

Náluk vettük, nagyon jó áron volt:

[link]

Nálunk ovis zsák kellett. Volt itthon egy régi szövet zsák, amit eddig nem tudtam használni.

Eleinte kettő alsógatya, kettő zokni volt a zsákba. Meg persze póló, hosszú ujjú vékony pulcsi (póló anyagból), egy tréning nadrág és egy rövid nadrág. Amit még bele tetem: néhány zacskó az esetleges kakis/pisis ruháknak.

Vettem az Auchanban textil filcet és azzal rajzoltam a ruháiba a fiam jelét. Nem vasaltam.

2012. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!