Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cuccok kellenek az ovi...

Milyen cuccok kellenek az ovi kezdéshez és ezeket hol tudom majd beszerezni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdjük az ovit, de szeretnék először egy kicsit tájékozódni.

Mi az esetleg amit kértek és aztán nem is, használták?

Takarót, párnát is kell vinni vagy csak huzatot, ilyen dolgok is érdekelnének!

Köszönöm!


2012. márc. 2. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ovija válogatja, nekünk kellett ovis zsák, benti cipő, fogkefe, és olyan huzat amit az ovis ágyra húznak ebből kettő, hogy legyen váltó, ezenkívül mást tőlünk nem kértek. Úgy is lesz majd gondolm május vége fele egy szülői ahova aleendő ovisok anyukái mennek ott mindent el mondanak, mi lezs a jele miket kell vinni, nálunk volt ilyen szülői, de ha nálatok nem lesz akkor is be tudsz menni érdeklődni.
2012. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden óvodának más a szokása, így erre csak ott fogsz választ kapni. Nálunk pl. huzatot sem kértek. Váltóruhát, váltócipőt, tornaruhát, tornacipőt, ruhás zsákokat kértek a szekrényébe. Ezen kívül csoportpénzt szednek és gyümölcsöt kell bevinni bizonyos időközönként.
2012. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen a tornaruhát, tornacipőt ki felejtettem azt tőlünk is kértek, csoportpénz nálunk is van.
2012. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ti vettetek kis hátizsákot neki, amit mindig hoz-visz magával, vagy teljesen felesleges?

2012. márc. 2. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, de szerintem teljesen felesleges, 1-2 hétig húzgálta magával aztán már nem kellett, néha előveszi itthon felveszi a hátára, de az oviba már soha nem viszi.
2012. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom szokott bevinni egy plüss macit, amivel ott alszik ebéd után. Itthon más állat van erre a posztra osztva, mégis ezt a macit nap, mint nap hozzuk- visszük egy táskában. második
2012. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is szülőin elmondtak mindent, sőt nyomtatott listában adták :)

Nekünk nem kellett torna ruha, cipő. Viszont tudom, hogy tornáznak. De kellett alvós ruha.

Háti zsákra nincs szükség. Csak Te viszed be eleinte ezeket a dolgokat, utána már nem kell vinni semmit, csak esetleg "baleset" esetén új tartalék bugyit, gatyát, zoknit és valami zacsit, hogy a "balesetes" ruhákat legyen mibe tenni.

A fiam jár úszni (heti egyszer), ahhoz használ háti zsákot.

2012. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!