Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ovisjelet érdemes...

Mennyi ovisjelet érdemes beszerezni? Mire szoktatok tenni? Az értékesebb dolgokra? Cipő, kabát stb. Van, aki pólókra is tesz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint mindenre kell tenni, engem is meglepett, hogy még a melegítőnadrágok is eltűnnek az oviban… nem mintha nagy költség lenne, de azért határozottan bosszantó, ha mindig újat kell beszerezni, mert vki lenyúlja (elfelejti visszahozni?).

Én egy jelet sem vettem, a ruhák/cípők címkéire rajzoltam alkoholos filccel.

2012. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
(…és nem márkás melegítőnadrágokról van szó. ;)
2012. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi ovinkban szerencsére nem tűnik el sose semmi. Én alkoholos filccel rajzoltam bele a jelét: sál, sapka,kabát, overall, csizma v cipő, benti szandi. A többi rajta van,alvásnál azért nem keveredik össze. Ja,a torna cuccaiba is benne van.
2012. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja a pizsamájában is benne van a jele.
2012. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat nalunk meg soha semmi nem tunt el en is csak az allando ottani dolgokra pl tornacipo rajzoltam alkoholos filccel a jelet.
2012. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindenre tettem: kabát, cipő, póló, kardigán, törölköző, ágynemű, még a zoknira is (ami a tornazsákjában marad), fogkefe, pohár, fésű...stb.

Itt rendeltem:


[link]


Van öntapadós is és rávasalható is, szépek, tartósak és csak 6,50 ft darabja.

2012. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az mi? az ovisjelet nálunk a szülők rajzolják/ hímzik mindenhova, ha elég ügyes a kicsi, akkor a segítségével...

(Amúgy minden tulajdonára, a fogkefétől a tornazsákig, mindenhova)

2012. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenre kell tenni. Nem azért, mert valaki rosszindulatból elvinné, hanem tényleg összekeverik a gyerekek, játékból is cserélgetik egymás között. Mi direkt úgy választottunk jelet, hogy ne legyen nagy munka kihímezni (a szőlő ebből a szempontból pl. nem igazán szerencsés). A világosabb színű ruhákba (vagy amelyiknek legalább van egy világos színű címkéje) be lehet írni textilíró filccel is, szerintem az jobban bírja a mosást, mint az alkoholos.
2012. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az ovisjel.hu webáruházban van ovis csomagok. Van benne valamennyi cipőcímke, kis matricák a fogkefére, nagyobb rávasalható (vagy bevarrhatós) címkék az ágyneműre, aztán kisebbek a ruhákban. Egy csomag kb. 40db tartalmazz és kb. 1000.-ba kerül, aztán később mindent külön-külön is lehet venni. Mindenkinek más kell - az én lányom nagyon cipős, így sok cipőcímkék kell, de a fiuknak általában több ruhás kell, mivel szétzuzzák illetve elhagyják. Az ovisjel.hu-n névvel (vagy egyéb szöveggel) is lehet rendelni címkéket, így ha mondjuk táborba megy a gyerköc és ott hagyja a ruháját és benne van a név és a mobilszám, akkor biztos vissza kapod majd.

Remélem segítettem!.

2012. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!