Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Szegeden dr. Fekete-Szabó Gabrielláról?

Figyelt kérdés
Allergiás kisfiamnak keresnünk kell egy új fül-orr-gégészt, mert akihez eddig jártunk már nem műt. (orrmandula műtét lesz)Több orvost ajánlott az eddigi dokink, és Fekete-Szabó doktornő nagyon szimpatikus nekünk képről, de szívesen olvasnánk róla tapasztalatokat.

2012. máj. 29. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3,5 évesenek áprilisban vette ki az orrmanduláját. Kedves de nem az a babázós gyerek körüludvarlós (nem tudom máshogy megfogalmazni bocsi) típus. Elmondja mi miért szükséges egyeztettek az időpontról. Figyelembe veszi ha neked másik időpont jó.

A műtét napjáról: fél 8-tól várakozás az osztály előtt. Èrkezés szerint szülő+gyerek bemegy, főnővér felveszi az adatokat majd pizsit ad. Ezután egy tv-s kis váróban várakozás az anesztesre kb 9-től hív be. Tájékoztat kérdez és ad egy bódító tabit. Ezután ágy te széken a gyerek mellett vagy. Beszúrják a branült majd kb 10-től indulnak a műtétek. 10-15 perc. Ezután kicsit elesettek sírnak de erre nem fognak emlékezni. Àltalában fél óra alatt megnyugszanak elszanak 2-3 órára. Estére teljesen jól vannak. Másnap reggel fèl 8-kor mehettek.

2012. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos információkat!


Nem probléma, ha nem egy "ügyürübügyürü" típus, én sem vagyok az. Egy csomó dokihoz járunk, egyik sem babázós, lehet, hogy ösztönösen ilyen dokikat választunk.

A kórházban volt egy "tündibündi" fejlesztő pedagógus (nekünk nyilván nem kellett, de mikor kiderült, hogy szinte kollégák vagyunk, mindig jött beszélgetni) és nem volt oda érte a gyerek.

2012. máj. 30. 14:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Még szeretném megkérdezni, hogy a műtét előtt a vérvételt nektek kellett elintézni? És anesztest nektek kellett keresni?
2012. máj. 30. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Anesztes ottani, vérvételre kapsz beutalót, amivel a klinika kert barakk épületében veszik le a vért. De. Van egy vérvételes csaj aki 2000 ftért házhoz jön, elviszi a mintát, visszahozza, és még egy kis plüsst is ad a gyerkőcnek. Munkaidő előtt vállal, kb. negyed 7-fél 7-re megy ki. Én egyéves státuszos vérvételnél is őt hívtam, vitt pisi meg széklet mintát is. Mivel buszos vagyok, de jeggyel, csak a jegyek többek lettek volna mint kétezer, és még a két gyereket is hurcolászhattam volna. Ha érdekel priviben küldöm a nevet, számot.
2012. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó orvos, gyerekként hozzá jártam, miután az idős Csáki Doktornő, már nem rendelt.
2017. márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!