Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lát a gyereketek szellemet?

Lát a gyereketek szellemet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert mikor fel vmitol vagy baja van, vagy faj valamilye, akkor mindig hiv/keres valakit, akire nem tudtunk rajonni, hogy ki, hiaba kertuk, h mutassa meg. Meg neha elnez valamerre a lakasban es mondja, hogy bacsi, vagy baba. Nalatok?
2012. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem 8 hónapos a babám de azt észre szoktam venni hogy pl néz az ajtóba mitha állna valaki és csak néz de nincs ott senki és nagyon érdekes és szokott beszélgetni is olyankor:)A hideg ráz:)
2012. máj. 18. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Azt utaltam, mikor sotetbe mentem at este a fiamhoz, es atnez a vallam folott, es mondja, h baba. Kb 10-11honapos volt ekkor. Most 2eves. A kisebbik egyenlore nem utal ilyenekre. 10 hos amugy. Remiszto az tuti. :-)
2012. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszek ebben:)
2012. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 8 hós lányom is csinál ilyeneket. Néz valamerre, és egyszer csak elkezd vigyorogni. ( Férjem szülei meghaltak, az ő szobájukban vagyunk mi.)

De néha én is úgy érzem,mintha valaki állna a hátam mögött, és nézne engem. Múltkor akaratlanul is megszólaltam, hogy mondjad, xy. (Apósom neve)

Vannak fura dolgok... :)

2012. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Határozottan igen! Nekik még nyitva van a 3. szemük. Nemrégiben kint ettünk az asztalnál 3-an, és kisfiam mindig az ablak felé nézett befele. Már "zavart" a helyzet, megkérdeztem Tőle, hogy mi az amit lát? Dédipapát... Egyik este pedig beszélt vkivel, újra megkérdeztem, hogy kivel beszélsz? Egy nénivel, aki most ment el, mert azt mondta, fáj a lába. Ami még nagyon érdekes, velem is előfordult már hasonló helyzet. Bár én nem láttam senkit, de elég volt az is, hogy a tárgyak megmozdulnak, sőt, valaki meg is érintette a vállamat! Igazából én nem félek a szellemektől, de azt el kell fogadni, hogy Ők voltak, vannak, és lesznek is! Aki nem hisz ebben, majd megtudja ha eljön az ideje.

Nem olyan régen történt egy eset itthon, amitől bizony "megijedtünk", és Látóhoz fordultam segítségért. Férjem, kisfiam és én elmentünk 1 hétre kikapcsolódni. Aközben cudar dolgok történtek, mint még eddig soha. A hűtőnk majdnem leégett, ha nem veszik észre időben. A kamra ajtó bezáródott, ki kellett feszíteni. A függöny leszakadt megmagyarázhatatlan okból.(Azóta sincs felrakva:)) Kisfiam mindig félt, mindig kézenfogva kellett közlekedni a lakásban. Én úgy éreztem sokszor, hogy vki nagyon néz, már nagyon zavart. Egy napon eljött a Látó, és miután belépett a házba, mondta, hogy nem érzi jól magát. Nem hókuszpókuszolt, félre ne érts, hanem kinyitotta a kaput a szellemeknek, akik azért voltak "agresszívak", mert ezzel jelezték azt, hogy menni akarnak, és sikerült is!Amikor a Látó elment, 2 galamb szállt a kéményre! Ez volt 2 hónapja, azóta a gyerekem önfeledten játszik, nem fél, boldog! Mert sokszor volt úgy, hogy a szobában csak volt, nézett, szótlanul ült az ágyon/széken. Igen, mert ezek a szellemek kommunikáltak Vele, és Ő pedig félt már, nem tudta kezelni a helyzetet, nem tudta elmondani.És higgyétek el, hogy igenis léteznek szellemek, és ha ilyet tapasztal vki, NE hagyja figyelmen kívül, soha nem lehet tudni, hogy mit szeretne az a Valaki közölni! Még valami: Van egy 90 éves dédink, Ő is lát olyan dolgokat, amiket mi nem. Beszél is hozzájuk, keresi Őket, főleg akkor kereste, miután a szellemeket sikerült visszajuttatni oda, ahova menniük kellett. Pl: a Nagymamáját.: "Hol van a Mama? Nem látom" Hozzáteszem, hogy kora ellenére ÉP elméjű, nem beszél félre, lehet Vele beszélgetni!!!

Szóval vannak érdekes dolgok, de nem kell megijedni!

2012. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislányom két és fél éves és ő piros boszorkánynak hív valakit a lakásunkba,kapaszkodjatok meg,de a múltkor megyek be a gyerekszobába és a kislányom kacagva fekszik a földön.Kérdezem tőle,hogy mit csinálsz,azt felelte,hogy a piros boszorkány csiklandozza őt.Nem vagyok bolond,de én is kezdek hinne ezekbe a dogokba.
2012. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lát.

Másfél éves volt, amikor anyu meghalt, sosem kereste, pedig együtt éltünk. Regelente mindig nyujtogatta a kezét a semmibe, mindig anyu vette ki a kiságyból, és mosolygott a levegőbe.

Aztán mikor nagyobb lett, elkezdett beszélni, kb 2 éves volt, sokszor mutogatott, h mama.

4 éves lesz, kb fél éve nem beszél anyuról, előtte azt mesélte, h anyu egy létrán jön le hozzá minden este, és minimanónak hívja őt, (anyu engem is így becézett), szoktak játszani is, és mama nagyon vicceseket tud mondani.

Tavaly nyaraláskor a szomszéd csodálkozott, h hamarabb jöttünk vissza, mert hallotta, h járkálunk, lejött, csengetett, hallotta, h nyílik a szobaajtó, valaki járkál, hűtőt nyitogat.

Felhívott, h itthon vagyunk, vagy hívja arendőröket, mert betörtek hozzánk. Mondtuk, h nem vagyunk otthon, járja már körbe a lakást, földszinten lakunk, nem látott semmit, ablakok zárva, zár a helyén.

Hallgatózott még egy kicsit, nem volt más zaj.

2012. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Határozottan igen!Rendszeresen amikor megyünk aludni néz egy pontot a szobában és mondja,hogy szia és integet.2 éves lesz.
2012. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!