Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig mérik fekve a...

Hány éves korig mérik fekve a gyerek hosszát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Talán amíg nem tud állni?
2012. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 1 éves státuszon még lefektették velem a gyerekem, de a 2 évesen már odaállt a mérce mellé, tehát akkor már nem kellett lefektetni.
2012. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Talán amig nem tud állni?"

A lányomat még 2 évesen is fekve mérték, pedig 1 éves kora óta jár.

2012. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 évesen még fekve mérték a fiamat, de akkor pont végigérte a mérőt, így legközelebb már állva lesz mérve.
2012. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk 3 eves korig,nem igazan ertem miert,nem is lehet igazan pontosan merni igy,ilyen idos korban mar szerintem nem nagyon viselik el a gyerkocok,hogy a fejuket "satuba",labuk eroszakkal kinyujtva...most mertek 2 eves statuszon,mondja doktor neni:87 cm,mondom en:2 honapja 89 volt,tenyleg?akkor merjuk ujra,gyerek ordit tekereg,89 cm,bar szerintem nott 2 honap ota,mert a pulcsijai rovidebbek.erre kerdeztem,hogy nem lehetne raallitani inkabb a mercere,valasz:3 eves kortol.vagyis meg egy parszor le kell fognom szegenynek a fejet...:(((
2012. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk fekve 92 cm-ig lehet mérni a gyerkőcöket, addig tart ugyanis a mérő. Így kortól függetlenül, ha a gyerkőc nagyobb, akkor már állva mérik. A kétéves státuszon tőlem kérdezte a doktornénink, hogy kb. hány cm. Mondtam, hogy szerintem több, mint 92, így állva mértük. És igazam lett, 93 cm volt. :)
2012. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!