Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szemüvegkeretet hol vettél...

Szemüvegkeretet hol vettél Bp-en? 3 évesre kellene, nem kerek és jó árban.

Figyelt kérdés
Itt a közeli optikában (Csepelen) csak kerek formájú van és az nem tetszik. Kíváncsi lennék, hogy hol lehet más formájút kapni viszonylak olcsón! Természetesen fontos, hogy strapabíró is legyen! :) Várom a tapasztalatokat! Köszönöm!

2012. máj. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nagy a választék, és mindig van valami akció is. Főleg a gyermek szemüvegekre.

[link]

2012. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig az Of..térnél veszem a szemüveget,nagyon olcsó és strapabíró,az én fiam több mint másfél éve használja ugyanazt a szemüveget és még semmi baja.7ezer volt keret,lencse egyben,pedig cilinderes.7 ezres akciójuk mindig van és sok keret közül lehet választani.Én nem pesti vagyok de még itt nálunk is nagy a választék.
2012. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A II. kerületiben tényleg nagy a választék, de úgy látom csak nagy márkákat árulnak, az pedig nekünk még fölösleges és drága is, még akciósan is, szerintem.


Az Ofotértet megnézem, találtam is egyet, nem túl messze tőlünk! 7 ezerért tényleg baromi jó lenne lencsével együtt (még a duplájáért is), mert eddig ennél csak többért láttam!


Köszönöm a válaszokat, nyomom a zöld kezecskét mindkettőtöknek! :)

2012. máj. 9. 10:08
 4/4 A kérdező kommentje:

Felhívtam végül a közeli Ofotértet, de kiderült, hogy ők nem tudnak olyan számlát adni, ami nekem kellene (hogy ne legyen rajta, hogy gyerek szemüveg) így az is kilőve sajnos :(

Így továbbra is várom az ötleteket! Köszi!

2012. máj. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!