Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szandált vettél a 2-3...

Milyen szandált vettél a 2-3 év körüli kislányodnak? Hasznos lenne kettőt venni?

Figyelt kérdés

Egy kicsit drágábbra gondoltam, pl Siesta és mellé egy olcsóbbra, amit a homokozóban, játszótéren, udvaron bátran rá merek adni és nem félek attól, hogy máshová nem lehet benne elvinni. Szerintetek?

Tavaly még ilyen gondom nem volt, mert csak alig múlt egy éves a kislányom és "nem ment neki mindennek". De idén rendesen igénybe van véve minden lábbelije, így a szandálnál megoldást kell találnom.


2011. máj. 23. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
nekünk 3 van!van 1rendes nyitott bőr utcára,egy habgumi a strandra+a homokozóba és 1 zárt orrú ha hűvösebb van vagy motorozik.
2011. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerinetm 2 szandál felesleges.

Lányom msot 26 hónapos.

Én vettem eddig egy előz-hátul zárt cipőt (3E ft élert) és fogok venni egy szandált, de azt sem 8-10E -ért.

Etzzen kívül van 2 váaszoncipőja, játszótérre tőkéletes, ha meleg van., úgyis leveszem róla.


tvayl is 1 szandálja volt, nyár elején még volt elől hely, nyár végére simán lelógott róla a lába.

2011. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!