Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ágyat vettél a két év...

Milyen ágyat vettél a két év körüli gyerekednek?

Figyelt kérdés
Nem galériásat, vagy emeleteset szeretnék, de jó lenne, ha bővíthető lenne a hossza.
2011. aug. 25. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk nem bővíthető, ellenben leesésgátlós, és kb 80x150es. elég lesz egy darabig...
2011. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fenyő vagy bútorlap? Árban mire számítsak?
2011. aug. 25. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk mindkét gyereknek fenyőkeretes, 3 lépésben hosszabítható, leesésgátlós ágya van.

A szivacs is hozzá tartozott,így fizettünk 29 ezret darabjáért.

2011. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csináltattam, 30ban benne volt a kiszállítás is
2011. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy rugós egyszemélyes felnőtt ágy, amin anno szoptattam, vagy ha nem tudott aludni, együtt aludtunk rajta. 85x190centis. Tettem rá leesésgátlót, és most azon alszik. 1,5 éves. Amikor majd nagyobb lesz, szeretnék neki egy galériaágyat venni, ami alatt lehet neki bunker, de addig azt gondoltam, ez jó lesz.
2011. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyet: [link]

2.5 évs volt akkor.A matracot kicseréltük kókuszra(mert ez szivacs volt,és a rácsos ágyban is kókusz volt)

2011. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a kikában egy FLEXA leesésgátlósat ami később levehető. 90x200 cm-es. Ebben sulis koráig elfér :)
2011. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!