Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kertes házas anyukák! Kisgyere...

Kertes házas anyukák! Kisgyereketek mezítláb jár kint a füvön, gyomon?

Figyelt kérdés
Nálunk elég gyomos a telek, és gondoltam majd mezítláb hagyni futkosni a lányomat, de szálkaveszély, meg szúrós gyomok miatt elbizonytalanodtam. Azon gondolkozok, hogy egy elkerített tisztán tartott területen engedem neki mezítláb, egyébként cipőben. Tudom, sokan nőttünk fel rossz talajon, na de Ti hogy vélitek?

2012. ápr. 23. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kavicsos részen járjon inkább mezítláb a kislányod.
2012. ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rendezettebb, füvesített kertben persze! Imádnak nyáron mezítláb futkározni. Nem makulátlan pihe-puha gyep, erősebb, szúrósabb, vágott gyomszárak előfordulnak, de nincs semmi ami igazán sérülést okozhatna. Homokozóban is mezítláb játszanak. Szerintem nagyon jó dolog. :)
2012. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!