Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Milyen karácsonyfátok...

Anyukák! Milyen karácsonyfátok lesz 2-3 év körüli kisgyereketek mellett?

Figyelt kérdés

Mű vagy igazi?

Ha mű,hol lehet venni szépet jó áron?


2011. dec. 6. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igazi, külön szobában zárható ajtóval. 1,5 és 3 éves fiúk
2011. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tavaly és tavaly előtt igazi volt. Majdnem 1 éves és 2 éves volt. Most úgy döntöttünk, hogy veszünk egy szép műfenyőt.Panelba lakunk, 3-4 nap alatt már hullott a tűlevél, hiába volt "penelbíró" fajta. Tescoba vettük a műt kb. 2 hete, 1,5m-es, és nagyon szép. Feldíszítve szerintem senki nem mondaná meg róla. Nagyon élethű. 6000 Ft volt. Míg tavaly az élőre közel ugyanennyit adtunk ki.
2011. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Anyáéknál élő lesz, pici töves. Ők kitudják ültetni utána a kertbe.2. voltam
2011. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom, idén is élőt veszek. Mindig normandot, de idén lehet ezüst fenyő jut ha nagyon drágák lesznek. Műfenyőt az auchanba láttam, 180 cm magas / én mindig csak ekkorát nézek / 6000 ft ha jól emlékszem, normand fenyő. Viszont vannak az obiban is gyönyörűek, amik tényleg jó dúsak, de 10ezren felül.
2011. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

3 éve vettünk egy szép műfenyőt (jó nagy). Én sajnálom az igazi fákat behozni ide a dögmeleg panelba. Amúgy is smucig vagyok rá, sok-sok ezer forint, aztán megy a kukába egy hét múlva (mert itt hamar lehullik a levele még a minőségi fenyőnek is).


[link]


itt vettem, nagyon szép, 1 év alatt vissza is hozta az árát :)

2011. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekünk most 31 hónapos a kisfiúnk.Most sem lesz fánk itthon.A karácsonyt a nagyszülőknél töltjük pénteken elutazunk és ott töltjük az ünnepeket.Mind a két nagymamánál lesz szép feldíszített fa.Ez nálunk minden évbe így van.
2011. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi igazit veszünk, mert én úgy gondolom, hogy a fenyőillat hozzátartozik a karácsonyhoz. Normandot szoktunk, mert annak nem hullik és nem szúrós a levele, igaz, az illata nem olyan intenzív mint pl. az ezüstnek.
2011. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Élő fenyőt veszünk, mindig is azt vettünk..
2011. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A 14:16-os válaszoló voltam.

Mind a két nagymamánál igazi fenyőfa szokott lenni.Az én anyukámnál kb 2 méteres fa lesz...a férjem anyukájánál pedig 1 méteres.


Igazi fát egyébként én nem is nagyon akarnék itthonra,a műfenyőre ami szép is,meg nincs pénzünk...de ha összejön 1-2 éven belül veszünk egyet.

2011. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

26 hónapos a fiam. Az első karácsonyán még nagyon picike volt, akkor műfenyőnk volt, anyóséknak is.

Tavaly augusztus óta a párom szüleinél lakunk, viszont akkor már élő fát vettünk. Szerintem is az élő fának van varázsa. Mi családi házban lakunk, január elején bontottuk le a fát, de utána is még sokáig kint volt az udvaron, nem hullott a levele. Nem is volt drága, itt nálunk 3500Ft körül van a 1,5 méteres. Nekünk az meg elég, mert asztalra kerül, máshová nem fér.

2011. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!