Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Milyen karácsonyfátok...

Anyukák! Milyen karácsonyfátok lesz 2-3 év körüli kisgyereketek mellett?

Figyelt kérdés

Mű vagy igazi?

Ha mű,hol lehet venni szépet jó áron?


2011. dec. 6. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Élő fenyőt veszünk,olyat amit aztán vissza lehet vinni a kertészetbe és ők kiültetik. (sajnos nekünk icipici kertünk van és nem is jó a föld így nálunk nem marad meg).

Szerettünk volna minél nagyobbat(szerintem gyerekeknek az az igazi) de ezek a visszaültetősek amúgy is drágábbak mint a kivágott és kicsik is szóval ez van...

Műfenyőt sose vennék, ahogy művirágot sem:)

2011. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az élő fánál szebb lenne egy műfa sem...nekem valahogy az tartozik a karácsonyhoz. Úgyhogy idén is plafonig érő norman fenyőnk lesz.(ha meg bírom venni...:)))
2011. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ
2011. dec. 6. 15:28
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem a mufenyok is tetszenek de mivel a ferjemnek csak az igazi fenyofa tetszik igy nallunk ezustfenyo lesz. Neki is kell a fenyo illat meg a fahejas narancsos forralt bor illata. :)) Ez a ket illat nelkul nem Karacsony a Karacsony. De mi meg asztal tetejere tesszuk es az iden nem tesszuk fel ra a kedvenc uveg diszeinket mert szerintem tamadni fogja a fiam, igy nallunk meg eletveszelyes lehet.
2011. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Élő, nagy tüskés fajta lesz, a szobájában a komódon.
2011. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igazi lesz és ezűst ,anyósomék termesztéssel foglalkoznak igy ingyen van.
2011. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

épp bővítjük a lakást, szóval nem nagyon van helyünk karácsonyfára idén:( Élőfenyőt fogunk venni, kint díszítjük fel az udvaron a házzal együtt és meggújtjuk a kinti villogókat (nem volt eddig ilyen). Nem bántam volna, ha Apa 2-3 napra behozza a lakásba, de azt mondta, nem akarja cserepestől emelgetni, szóval inkább mi fogunk hozzá kimenni. Remélem, nem fog esni az eső.

22 hónapos a fiunk, újszülött lesz a picilány.

2011. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nektek is köszi,az élő nyert
2011. dec. 6. 21:30
 19/19 anonim ***** válasza:

Élő fenyő lesz, valami közepes nagyságú, dús, formás :)))


5 hós kisfiú, 2 éves nagylány mellé:))


Eddig mindig élő fánk volt........

2011. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!