Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak van itt olyan aki...

Anyukak van itt olyan aki szokott varni a kisgyerekenek?

Figyelt kérdés
Nem tudjatok veletlenul honnan tudnek letolteni kantaros rovidnadraghoz szabas mintat? Szeretnek kisfiamnak varrni egy Noddy meg egy Mickey Mouse mintas kantaros rovidnadragot de nem tudom honnan tudnek letolteni szabasmintat.
2012. ápr. 23. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom mintát honnan tudsz, de ha már varrtál ezt azt, sztem ugy is menni fog ha nagy barna papirra fekteted, rajzolod, mitát kivágod és kész a szabásminta. ilyern ruhadarabnál 1-2 cm ide oda nem azámit.. én igy csinálom.
2012. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi az otletet. Kifogom probalni. :) Utoljara 5 evvel ezelott vartam. Meglatom majd mi sul ki belolle.
2012. ápr. 24. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!