Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki a papmers aktiv baby...

Aki a papmers aktiv baby pelus 4,4+,5 ös méretű pelusát használja a 3 év körüli kisfiára nappalra, éjszakára milyen pelust használ?

Figyelt kérdés
Mi ezeket a pelusokat használjuk nappal,akkor nincs is gond vele.Viszont éjszaka átázik rendesen.Azt gondoltam az 5 ös nem fog átázni de az sem bírta a reggeli pisi mennyiséget.Nem tudom mit kéne ráadnom éjszakára.
2012. ápr. 20. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld ki a bella háppy -t ,a tesco zöldet, vagy a liberot. esetleg a dm saját márkásat. ezek nekünk jobban bírták mindkét gyereknél, mint a pampers.

általában nekik éjjelre eggyel nagyobb vált be, mint nappalra, amikor napközben 4+ os elég volt éjjelre már rég 5-ös kellett...

2012. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annó régebben használtuk ezeket amiket felsoroltál.Csak sajnos most nem adhatom rá,mert nagyon csúnya pelenkakiütése van.Valószínűleg a liberótól.

A többit már régen nem használtuk.És igen emlékszem rá,hogy a happy bella nagyon jó volt,ezt kb 1 éve használtuk utoljára.Köszi a segítséget.

2012. ápr. 20. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem érdemes megpróbálni hátha beválik.

most akciósa háppy, 1699/csomag az 5-ös 37 ft/db-ra jön ki az auchanban, ma fogok betárazni belőle megint.


nekem sokan dicsérték még a pampers premiumot is, de az nekünk nagyon drága

bevált a háppy, sztem mi már kihúzzuk azzal a szobatisztaságig..

2012. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én éjjelre PINE pelenkát adok Lalira, még simán jó rá az 5-ös, pedig már 23 kg...
2012. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!