Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki melyik pelust használja...

Ki melyik pelust használja éjszakára?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom és éjszaka is pelust kell cserélni mert különben átázik és úszik szegényke a a pisiben. Most Pampers van de az sem vált be. Másnál is van ez így? 11 kg, vegyek nagyobb pelust a szokottnál?
2010. márc. 19. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb pelust ne vegyél annál amekkora kell neki. Mi liberot használunk és nagyon jó. Reggelig birja éjjel nem cserélem, nem kakil olyankor és reggelre tele van pisivel de nem ázott át még egyszer sem benne a másfél év alatt. A pampars viszont nekünk is mindig átázott.
2010. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igaz még csak 7 hós a lányom,de a pampers nekünk sem bírja ki az éjszakát.Én zöld tescosat adok,az jó.

Valami vastagabbat próbáljatok ki szerintem.

2010. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én Huggiest használok, még mindig kibírta eddig az éjszakát, pedig még mindig eszik is :( 8 hónapos
2010. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Libero, ami az "éjszakai" pelus.

Mindkét gyereknél ez vált be.

2010. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Liberó,és a Tescos zöld pelus vált be nálunk!
2010. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Estére csakis liberot használunk.
2010. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18 hónapos fiamnak is Libreot használunk, bár neki a Pampers-sel sem volt gond. Éjjel még szopik többször is, van, hogy reggel egy embert agyon lehetne ütni a pelenkával úgy tele van. :) Mennyi folyadékot iszik a kislányod lefekvés előtt, nem lehet, hogy az a gond? Egyébként szerintem ki lehetne próbálni egy nagyobb méretet, elég nagy az átfedés a méretek között.
2010. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az én fiam 12,4 kg körül van és az 5-ös Liberot használjuk.
2010. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
pampers, 12 kg a fiam, az 5-ös méretet használjuk.
2010. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pempers pelust éjjel-nappal.
2010. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!