Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki melyik pelust használja...

Ki melyik pelust használja éjszakára?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom és éjszaka is pelust kell cserélni mert különben átázik és úszik szegényke a a pisiben. Most Pampers van de az sem vált be. Másnál is van ez így? 11 kg, vegyek nagyobb pelust a szokottnál?
2010. márc. 19. 20:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Egyébkként tényleg sokat iszik a lányom, de nem tudok nem adni neki inni ha kér.
2010. márc. 19. 21:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 10 hónapos a kisfiam.Mi a babylove 4-es pelenkát használjuk éjszakára. Nekünk ez a pelenka vált be nagyon.

A pampers nekünk sosem volt jó.

2010. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Liberó! Olyan sokan dícsérték a pamperst, hogy vettünk egyet a múltkor. Hát én ezzel nagyon megszívtam, minden reggelre kijön a pelanka belseje, és a gyerek teste meg a pizsije tele van ilyen apró zselés szerű izékkel, tegnap annyira szétjött, hogy egy fél szemeteslapát tele lett ezekkel :(
2010. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szerettem a Pampers-t,de amióta rossz lett a Libero minősége(nekem keménynek tűnik),azóta csak azt veszek a 16 hónapos kisfiamnak,nem volt még sosem átázás,kibírja az éjszakákat is,pedig a kisfiam sokat iszik.

(ő még csak 9,5 kiló)

Éjszakára még a Babylove pelus jó!

2010. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!