Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj, kisfiam letapadt...

Nagy baj, kisfiam letapadt kukija? Lent.

Figyelt kérdés
3 éves kisfiamnak minimális letapadása van a kukiján. Ma vettem észre fürdéskor, hogy a letapadás oldalán a bőr alatt "csomó" van, ami mozog. Nem fájlalja, nem gyulladt neki. Hétfőn kérek időpontot az urológushoz.
2012. ápr. 13. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ne urológushoz,hanem gyermek sebészetre kérj beutalót.

a fiamnak is olyan volt,3évesen elvittük gyereksebészetre és érzéstelenítő krém mellett "feloldotta,húzta" neki a letapadást.Már másnap nem fájlalta.3 nap múlva kutya baja sem volt.

az amúgy nem genny,hanem fehér trutyi,ami az miatt lett,hogy nem tudja hátrahúzni,és ott nem tudja kimosni

csak zárójelben,hogy azért vigyázni kell,mert begyulladhat.

2012. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rögtön urológiára vittem,hiszen ők a szakemberek.Egyébként urológus műtötte a kisfiam kukiját,nem gyereksebész.Mondjuk neki fitymaszűkülete volt.De szerintem vidd oda bátran,hiszen ez az ő fő területük. kívül-belül :)
2012. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is urológus oldotta meg..DE SOHA TÖBBET nem vinném oda.

Az a fehér dolog idővel ki fog jönni és a fitymaszűkület is megoldódna 10 éves korára, ha nem piszkálnák. Ne aggódj miatta, mert az a fehér trutyi semmit nem fog okozni.

Ami pedig a fitymaszűkület megoldását illeti evvel a krémes-viszzahúzásos módszerrel-hát szerintem az maga a pokol. Azt mondtam, hogy ha még lesz valaha kisfiam nem fogom megengedni. Azóta már sokat olvastam itt a Gyakorin is róla és nem csak nekünk ilyen iszonyat a dolog. És arról is olvastam, hogy milyen szépen rendeződik magától tizenéves korra.

Ami bennem felmerül és szerintem érdemes feltenni magadnak a kérdést: Ha a fitymaszűkület rendellenesség, akkor hogy hogy minden kisfiú így születik? Én még nem találkoztam ezek szerint "egészséges" kisfiúval.

2012. ápr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!