Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szűk, letapadt fütyivel mit...

Szűk, letapadt fütyivel mit lehet kezdeni 22hónapos a kisfiam?

Figyelt kérdés

A doktornő kb 1 évesen látta akkor még szép volt neki, nehezen de lehetet húzni neki bár akkor is egy kicsit le volt tapadva ,azt mondta hogy addig nem kell vele foglalkozni míg szobatiszta nem lesz.

Most annyira nem foglalkoztunk vele szerintem hogy most már szűk is. Visszafordítható még ez???


2011. márc. 25. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elvittem a kisfiamat az urológiára,kaptunk krémet rá,de még nem látom a javulást.

Neki az egyik oldalon teljesen le van tapadva a bőr.

Ha már nem kell pelus,akkor visszamegyek,és azzal a szondával "felvágatom" neki.A tesónak is megcsinálták 3 évesen,eltelt 4 év,azóta teljesen jól működik a dolog.

2011. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a 2 éves kontrollon kaptunk rá krémet, az helyre hozta.
2011. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Leírnátok nekem pontosan mi az krém.?

Köszi

2011. márc. 26. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Én 3 éves kora után fordultam magánurulógushoz. Olyan fitymaszűkülete volt, hogy a doki egyből műtétet javasolt. Szerencsére előtte tájékozódtam az interneten. És megkérdeztem a dokit, hogy esetleg krémet nem e lehetne írni neki. Azt mondta hogy ilyen fokú szűkületnél nem szokta javasolni, de hát próba szerencse, vannak még csodák. Felírta az Elocom nevű kenőcsöt. Minden fürdetéskor tornáztattam neki, többször próbáltam hátra húzogatni persze csak óvatosan nehogy szétszakítsam. Majd törölközés után bekrémeztük. Utálta az egészet. Viszont hatott!!!! Már teljesen hátrajön neki!!! És nagyon boldog vagyok, hogy megúszta a műtétet!!!

2011. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A ferjem nezett utana egy nemet oldalon a rokon gyerek hasonlo probl. miatt, ott azt irtak a szakertök, hogy 3 eves korig nem szabad huzogatni semerre, mert pont a huzogatastol megserülhet es a megserült resz nöhet le kesöbb, a serüles miatt. Eszerint akkor normalis meg ebben a korban, ha ugy nez ki, ahogy irtad. (?)

A rokon kisgyerek 5 eves, es a magandokijuk mar 3-szor egy hirtelen mozdulattal, mindenfele erzestelenites nelkül felszabta! Allitolag ök igy csinaltak az elejetöl, megis kialakult a szükület, majd az orvos tanacsara esti fürdeskor felhuztak, lemostak, megis kialakult ezutan meg 2-szer. En ezt nem ertem...

2011. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekünk most az Advantan krémet írta fel,de a tesónál mi is az Elocom-ot használtuk,az nagyon jó krém.

2011. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!