Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sütit süttök a csokitoj...

Milyen sütit süttök a csokitojásokból? Vagy egyáltalán mire használjátok fel őket?

Figyelt kérdés
Recepteket is várok! :-)
2012. ápr. 12. 14:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok,azért írok, hogy megtaláljam majd a kérdést, és benne a receptet :)
2012. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én venni szoktam mellé étcsokit és vegyesen teszem a sütibe.
2012. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Háromcsokis keksz (ez majd egycsokis lesz ;))

25 dkg vaj, 2 tojás, 2 csésze liszt, 1 cs. vaníliás cukor, 1/2 kk. sütőpor, 1/2 csésze kakaópor, 1 csésze cukor, só, 10 dkg étcsoki, 10 dkg tejcsoki, 10 dkg fehércsoki.

A csokikat durvára vágod (vagy darálod), a vajat kikevered a tojással, bele a többi hozzávaló, legvégén a csoki. Sütőt előmelegíted 200 fokra, vizes kézzel golyókat formálsz és a sütőpapírra kicit megnyomod (nagy helyet kell köztük hagyni, mert szétterül). 10-15 percig kell sütni.

2012. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
En is a recept miatt irok. :-)
2012. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Közben megsütöttem az almás-fahéjas-csokis muffinokat. Hát ajánlom mindenkinek, nagyon finomak! :-)

2012. ápr. 12. 17:30
 16/18 anonim ***** válasza:
én csokit csinálok belőle.:)felolvasztom és beleöntöm formákba.van állatos szilikon formám abba szoktam önteni,be a hűtőbe és kész az ujj finom csoki,szoktam bele tenni ízesítésnek mandula aromát,esetleg darált diót és a közepébe nyomok egy kis gyümit.Ha nincs szilikonos formád jó a sima desszertes forma is,nekem van szíves milka dobozom pl abba is bele szoktam önteni az igy felolvasztott csokit.
2012. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy a kisfiam ételallergiás, és nem ehet csokoládét, mégis hozzák, így én a barátoknak vagy a dédiknek készítek belőle süteményt.

Általában kalácsba teszem, a nagyszüleim imádják a csokis-mazsolás kalácsot. (Kenyérsütőben sütöm egyébként.)

A másik meg amire általában elhasználom a Csokis túrógolyó. Ez abszolút kedvenc.


Hozzávalók: 50 dkg túró, 20 dkg porcukor, ízlés szerint vaníliás cukor, 20 dkg kókuszreszelék, kevés darált keksz, 5dkg teavaj, 1 citrom reszelt héja


A túrót a porcukorral és a van. cukorral összekeverjük,majd 10 percig állni hagyjuk. Ezután hozzáadjuk a kókuszreszeléket és a darált keksszel formázhatóvá gyúrjuk.

Golyókká formázzuk és csokiba mártjuk.

2012. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer! A csokis túrógolyó is nyertes! :-) Meg persze a többi is! :-) Édesszájú a család, úgyhogy valószínű hogy kipróbálásra kerülnek a receptek!
2012. ápr. 13. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!